Vedúci výroby

ROŠERO - P, s.r.o.

Miesto práce
Sadová 14A, 052 01 Sp.Nová Ves, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
10/2017
Ponúkaný plat (brutto)
od 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedanie za riadenie a optimalizáciu výrobného procesu a kapacít
• Analyzovanie výrobných postupov s cieľom optimalizovať výkonnosť, kvalitu a zvýšiť bezpečnosť práce.
• Vytváranie a zavádzanie nových výrobných postupov.
• Pripravovanie týždenných a mesačných plánov výroby v závislosti od objemu objednávok.
• Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov.
• Sledovanie efektivity, hospodárnosti a kvality výroby odhaľovanie a riešenie nedostatkov
• Zodpovedanie za dodržiavanie systémov kontroly kvality a bezpečnostných predpisov.
• Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti pri implementovaní výrobných a technologických procesov
• Aktívna účasť na vývoji nových produktov
• Reportovanie a analyzovanie výrobných výstupov a plnenia plánu

-platobné podmienky zodpovedajúce pozícii a skúsenostiam
-motivačné ohodnotenie
-práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
-zázemie stabilnej spoločnosti

Svoje životopisy posielajte v slovenskom jazyku s uvedením telefónneho čísla . Telefonicky budeme oslovovať a pozývať na pohovor len uchádzačov, ktorí vyhovejú zadaným podmienkam.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Min. 2-ročná prax na pozícií vedúceho výroby.
Znalosť práce s 3D CAD softvérom (SOLID WORKS výhodou)
Skúsenosti s vedením ľudí .
Manažérske zručnosti
Organizačné schopnosti.
Komunikatívne schopnosti
Inovatívne prístupy, komunikačné schopnosti.
Kreatívnosť.
Flexibilita.

Ste ambiciózny/-na a radi by ste rozvíjali svoju kariéru na Slovensku v úspešnej spoločnosti vyrábajúcej midibusy? Spolčnosť ROŠERO rozširuje svoj kolektív.
Spoločnosť ROŠERO-P, s.r.o. patrí k lídrom na Slovensku i v rámci EU vo výrobe a predaji midibusov , dodáva na európsky trh diaľkové, prímestské i mestské autobusy, vykonáva servisnú činnosť a predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Sadová 14A
052 01 Sp.Nová Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Štofková
Tel.: 053/4182400
E-mail: poslať životopis
ID: 1707225   Dátum zverejnenia: 6.9.2017