Údržbár

ROŠERO - P, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
október
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiacmzda závisí od schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky:
- technická zdatnosť
- zručnosť v bežných údržbárskych , inštalatérskych prácach , údržba - voda, kúrenie,
elektro, správa areálu budov
- podľa potreby sezónne práce - kosenie, odhŕňanie snehu

dobré technické zázemie, bonus pri pracovnom jubileu , bonus za dochádzku, vianočné a mikulášske balíčky, príspevok na kultúrne podujatia, príspevok na rekreáciu, vlastná jedáleň obed za 1,95€

žiadosť a životopis v slovenskom jazyku posielajte na e-mailovú adresu, nezabudnite uviesť telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť
pružnosť v myslení, improvizačná spôsobilosť, flexibilita

Spoločnosť ROŠERO-P s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi pôsobí na trhu už od roku 1995
a patrí medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy vyrábajúce midibusy v Európe.
Výrobný program spoločnosti je zameraný na výrobu mestských, prímestských a diaľkových midibusov s dieslovým, CNG, elektro, hybridným aj vodíkovým pohonom na podvozkoch značky Iveco Bus. Vysokú úžitkovú hodnotu a kvalitu produktov umocňujú a dotvárajú zamestnanci čerpajúc z 25 ročných skúsenosti spoločnosti vo výrobe autobusov.

Spoločnosť ROŠERO-P s.r.o. sa predstavila na výstave EXPO Dubaj so svojím midibusom FIRST s vodíkovým pohonom. Rovnako tak získala zlatú medailu pre vodíkový autobus s nízkotlakovými metalhydridovými zásobníkmi na 63. Medzinárodnom strojárenskom veľtrhu v Brne. Spoločnosť dosahuje dlhodobo medziročný rast produkcie optimalizáciou výrobných procesov ako aj zlepšovaním výrobného prostredia.
ROŠERO-P s.r.o. sa snaží úspechy zvyšovať, aby dokázala v čo najbližšej budúcnosti pokryť všetky požiadavky trhu. Spoločnosť získava nové trhy a zákazky, expanduje do západnej Európy a tým rozširuje svoju produkciu s ponukou množstva nových pracovných miest. K tomu, aby sa podarilo naplniť požiadavky zákazníkov, hľadá spoločnosť šikovných a cieľavedomých ľudí, odborníkov vo svojom odbore, pre ktorých je zamestnanie nielen prácou, ale aj koníčkom a pre ktorých určený cieľ nie je koncovým bodom, ale len stupienkom k ďalším výzvam.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1515063  Dátum zverejnenia: 27.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac