Elektrokonštruktér

ROŠERO - P, s.r.o.

Miesto práce
Sadová 14A, 052 01 Sp.Nová Ves, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1250 EUR po skúšobnej dobe pri plnení úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie najlepších konštrukčných riešení elektroinštalácie vozidla na základe požiadaviek zákazníkov a vývoja trhu
Zodpovednosť za tvorbu výrobnej a servisnej dokumentácie elektroinštalácie vozidla v programe Engineering Base
Zodpovednosť za funkčnosť a elektrickú kompatibilitu nových riešení

odborný rast, zaujímavá práca , dochádzkový bonus, bonus pri pracovnom jubileu, vlastné stravovacie zariadenie.

výberové pohovory sa budú realizovať priebežne po vyhodnotení žiadostí a profesných životopisov, vyhovujúci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

CATIA - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Pro/ENGINEER - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

VŠ vzdelanie, zameranie elektro, SŠ vzdelanie + prax v odbore elektrokonštrukcie
Znalosť modelovania v CAD
AJ . komunikatívna úroveň
logické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť odolávať stresu

Ste ambiciózny/-na a radi by ste rozvíjali svoju kariéru na Slovensku v úspešnej spoločnosti vyrábajúcej midibusy? Spoločnosť ROŠERO-P s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi, s počtom kmeňových zamestnancov vyšším než 100 a exportom do celej Európskej únie a Švajčiarska patrí medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy vyrábajúce midibusy v Európe.
Výrobný program spoločnosti je postavený na renomovaných značkách podvozkov dodávaných nadnárodnými koncernmi akými sú Iveco Bus a Daimler AG, ktoré sú základnými piliermi sľubujúcimi vysokú úžitkovú hodnotu a kvalitu produktov, ktorú umocňujú a dotvárajú naši zamestnanci čerpajúc z 25 ročných skúsenosti spoločnosti vo výrobe autobusov.
Naša spoločnosť dosahuje dlhodobo medziročný rast produkcie, ktorý v roku 2016 dosiahol 100% nárast voči roku 2012 a optimalizáciou výrobných procesov ako aj zlepšovaním výrobného prostredia sa snažíme uvedené úspechy zvyšovať, aby sme dokázali v čo najbližšej budúcnosti pokryť všetky požiadavky trhu, ktoré momentálne nestíhame napĺňať.
K tomu, aby sa nám to podarilo však potrebujeme šikovných a cieľavedomých ľudí, odborníkov vo svojom odbore, pre ktorých je zamestnanie nielen prácou, ale hlavne koníčkom a pre ktorých určený cieľ nie je koncovým bodom, ale len stupienkom k ďalším výzvam.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Sadová 14A
052 01 Sp.Nová Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Štofková
Tel.: 053/4182400
E-mail: poslať životopis
ID: 1249911   Dátum zverejnenia: 10.11.2017