Vývoj a testování software (5 otevřených pracovní pozic)

Roper Engineering s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nově vznikající vývojové oddělení bezdrátovývh technologií hledáme aktivní, učenlivé, kreativní, komunikativní a samostatné kandidáty pro vývoj a testování našich programových kódů

Stručný popis pozice Software tester:

  • software testing (psaný v programovacím jazyce Python a JavaScript)
  • firmware testing (psaný v programovacím jazyce C)
  • testování a návrh scénářů testů a skriptů
  • tvorba testovací dokumentace
  • reportování výsledků

Stručný popis pozice Software developer

  • Server backend code (Python)
  • Vývoj uživatelského rozhraní (Javascript - Angular or Aureila framework)
  • Práce s cloudovskými technologiemi

Vhodný kandidát by měl mít/být:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost anglického jazyka (spolupráce se společností v USA)
  • dřívější zkušeností s automatizovanými testováním výhodou
  • pokročilá znalost práce s počítačem

Co od nás můžete očekávat :

  • stabilní zázemí přátelského kolektivu

  • odpovídající platové podmínky, pololetní odměny

  • nové výzvy

  • možnost profesního a jazykového vzdělání

  • příspěvek na dopravu popř. ubytování + další firemní benefity

Zaujala Vás naše nabídka ? Kontaktujte nás pro více informací nebo zasílejte životopisy na níže uvedenou adresu :

Libor Štramberský

Výstavní 3374/40a

702 00 Ostrava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3310437  Dátum zverejnenia: 14.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.