Roper Engineering s.r.o. je výzkumná a vývojová společnost podporující R&D aktivity ostatním firmám patřící společnosti Roper Technologies Inc., USA. Společnost sídlí v nově otevřených prostorách v Ostravě - Vítkovicích.
Hlavní náplní společnosti je vývoj a výroba laboratorních zařízení v oblastech metalografie, petrochemie a v plastikářském průmyslu, vývoj bezdrátových technologií a software vědeckých kamer.

Vývoj a testování software (5 otevřených pracovní pozic)

Roper Engineering s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Pro nově vznikající vývojové oddělení bezdrátovývh technologií hledáme aktivní, učenlivé, kreativní, komunikativní a samostatné kandidáty pro vývoj a testování našich programových kódů

Stručný popis pozice Software tester:

  • software testing (psaný v programovacím jazyce Python a JavaScript)
  • firmware testing (psaný v programovacím jazyce C)
  • testování a návrh scénářů testů a skriptů
  • tvorba testovací dokumentace
  • reportování výsledků

Stručný popis pozice Software developer

  • Server backend code (Python)
  • Vývoj uživatelského rozhraní (Javascript - Angular or Aureila framework)
  • Práce s cloudovskými technologiemi

Vhodný kandidát by měl mít/být:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost anglického jazyka (spolupráce se společností v USA)
  • dřívější zkušeností s automatizovanými testováním výhodou
  • pokročilá znalost práce s počítačem

Co od nás můžete očekávat :

  • stabilní zázemí přátelského kolektivu

  • odpovídající platové podmínky, pololetní odměny

  • nové výzvy

  • možnost profesního a jazykového vzdělání

  • příspěvek na dopravu popř. ubytování + další firemní benefity

Zaujala Vás naše nabídka ? Kontaktujte nás pro více informací nebo zasílejte životopisy na níže uvedenou adresu :

Libor Štramberský

Výstavní 3374/40a

702 00 Ostrava

70200 Ostrava

ID: 3310437   Dátum zverejnenia: 14.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.