Asistentka obchodu a logistiky

ROPA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prístavná 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.12.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

- Administratívna podpora obchodných činností

- Zodpovednosť za vystavenie, kontrolu a evidenciu účtovných dokladov

- Plánovanie a koordinácia vlastnej logistiky v rámci Európy

- Komunikácia s prepravcami, špedičnými spoločnosťami v slovenskom a anglickom jazyku

- Komunikácia s odberateľsko-dodávatelskými partnermi v slovenskom a anglickom, prípadne v nemeckom jazyku

- Telefonická a mailová podpora obchodného teamu spoločnosti

- Príprava pravidelných štatistík a prehľadov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1250

Čo ponúkame:

- Úvodné dôkladné zaškolenie od skúsených kolegov

- Príjemná atmosféra a prostredie, firemné akcie

- Stabilná pracovná pozícia s flexibilným časovým fondom ( vhodné aj pre rodičov po materskej dovolenke )

- Možnosti kurzov cudzích jazykov počas pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Koho hľadáme:

- Je pre teba príjemná denná aktívna komunikácia (mailom a telefonicky) v slovenskom a anglickom / prípadne nemeckom jazyku

- Ovládaš excel na výbornej úrovni

- Si komunikatívny, pozitívny, zodpovedný, systematický, organizovaný, so zmyslom pre detail

- Hľadáš prácu v mladej, dynamickej, expandujúcej firme a skvelých kolegov

- Skúsenosti z logistického alebo obchodného prostredia sú výhodou

Spoločosť ROPA zabezpečuje medzinárodný obchod v oblasti ekologizácie a recyklácie odpadov. Sme zameraní na vytváranie nových obchodných príležitostí, dodávateľsko – odberateľských vzťahov a poskytuje súvisiacu poradenskú činnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prístavna 10
821 09 Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eduard Ucháľ
Tel.: +421903268714
E-mail: poslať životopis
ID: 3320264   Dátum zverejnenia: 6.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1250