Можливість для людей з України
Logo ROPA Group s.r.o.

Manipulačný pracovník v sklade

ROPA Group s.r.o.

Miesto práce
Tomášikovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská spoločnosť a pôsobíme v oblasti ochrany ovzdušia a recyklácie odpadov. Do svojho tímu hľadáme nového kolegu s pozitívnym a zodpovedným prístupom k práci, schopného pracovať samostatne na zverených úlohách a každodenne komunikovať s kolegami. Ponúkame stabilné pracovné miesto, príležitosť naučiť sa veľa nového v inovatívnom prostredí s príjemnou firemnou kultúrou.

Náplňou práce je najmä manipulácia s materiálom v big-bagoch (veľkých vreciach).

  • fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, ukladanie a skladovanie tovarov,
  • príprava, balenie, nakládka tovaru,
  • kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
  • udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach, prípadné čistiace práce,
  • možná práca na VZV.
  • práca je v mierne prašnom prostredí.

Ponúkame dlhodobú prácu a stabilitu,

- trvalý pracovný pomer,

- pravidelné výplatné termíny,

- príspevok na stravu,

- isteže poskytujeme potrebné pracovné pomôcky,

- jednozmenná pracovná doba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Zodpovedný a pozitívny prístup k práci,
Slovenský jazyk na komunikatívnej úrovni je nevyhnutnosťou,
preukaz VZV je výhodou.

V ROPA Group sa špecializujeme na znižovanie emisií a efektívne nakladanie s druhotnými surovinami. Naša spoločnosť je zameraná na medzinárodný obchod s chemickými komoditami a druhotnými surovinami, čo výrazne prispieva k redukcii negatívnych dopadov priemyselnej výroby na životné prostredie a klímu.
V rámci ekologizácie využívame synergie aj s našou inžinierskou spoločnosťou ENVIROPA, dodávajúcou efektívne technické riešenia ekologizácie výroby pre významné priemyselné podniky doma aj v zahraničí. Sídlime v Bratislave a ďalšie pobočky máme v Čechách, Nemecku a v Rumunsku.
U nás sa na férovosť a rodinnú atmosféru nehráme, ale naozaj tým žijeme. Dôkazom sú usmiate tváre kolegov na pracovisku, teambuildingy, na ktorých sa vytvárajú spomienky na celý život ako aj samotné pracovné nasadenie a chuť pracovať.
Hľadáme k sebe rovnako pozitívne naladených ľudí s potenciálom a nadšením pre nové znalosti, seba-rozvoj a s chuťou pozitívne vplývať na zdravie a budúcnosť životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Bolibruchova
E-mail: poslať životopis
ID: 4815406  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac