Koordinátor/ka logistiky

ROPA Group s.r.o.

Miesto práce
ROPA Group, s.r.o., Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacfinálna mzda bude závisieť od skúseností kandidáta; + 13. plat a bonusy naviazané na performance;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš logistický tím rozširujeme a hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/á má
prehľad v oblasti logistiky, plánov a objednávok od zákazníkov, ktorým poskytujeme
full servis čiže od objednávky cez prepravu nášho tovaru až po samotnú fakturáciu.

Tvoja práca bude spočívať hlavne v organizácií medzinárodnej prepravy tovaru k zákazníkovi a teda s tým súvisiace vyťažovanie vozového parku. Hľadáme parťáka alebo parťáčku, ktorému/ktorej nebude vadiť akvizícia. Tá bude spočívať vo vyhľadávaní a oslovovaní nových partnerov v oblasti logistiky. Že máš svoju sieť prepravcov? Sem s ňou! :)

Taktiež bude nevyhnutá tvoja spolupráca pri zmenách v dodávkach a riešení ad hoc situácií. Čiže určite treba, aby si sa nebál zdvihnúť telefón a vybaviť so zákazníkom prípadné nezhody v objednávkach alebo omeškanie objednávky.
Komunikovať však budeš určite aj s dodávateľmi, samotnými vodičmi a prepravnými spoločnosťami. Súčasťou tvojej práce bude taktiež kontrola prepravných dokladov a potrebných povolení ako aj ich zaisťovanie.
Okrem toho budeš pracovať s prepravnými portálmi. Na tento celý proces nadväzujú tiež rôzne administratívne činnosti spojené s prepravou tovaru, ktoré ti už bližšie predstavíme osobne.

Ako spoľahlivý líder vo svete ochrany ovzdušia a likvidácii druhotných surovín ti vieme ponúknuť stabilný priestor pre dlhodobú spoluprácu a možnosť rastu. Dôkazom je pracovná zmluva, ktorú uzavrieme rovno na dobu neurčitú.
Na spokojnosti našich zamestnancov nám záleží a neberieme to iba ako prázdne slová. Aj preto sa snažíme, aby každý z nich chodil do práce s radosťou.
To, že sme príjemný a pozitívne naladený kolektív dokazujú naše (časté) teambulingy, na ktorých budeš mať možnosť lepšie spoznať svojich kolegov a kolegyne.
U nás máš možnosť jazykového vzdelávania priamo počas pracovnej doby a na výber je anglický a nemecký jazyk.
K dosiahnutiu work-life balance využívame tiež MultiSport kartu, ktorá platí vo viac ako 800 športových a relaxačných zariadeniach na celom Slovensku.
U nás dostaneš príspevok na stravovanie so sociálnym fondom vo výške 5,85 EUR a dokonca aj počas neprítomnosti.
Keď to s nami potiahneš aspoň pol roka, preplatíme ti električenku na celý rok, aby ťa dochádzanie do práce nič nestálo.
A isteže sa staráme aj o pitný režim a občerstvenie (káva, čaj, čerstvé ovocie...a veľa sladkostí) našich zamestnancov. Naša Ivanka nám pripravuje smoothie, popcorn, ovocné misy,..
Hráčov poteší naša PlayStation a stolný futbal na pracovisku, mávame aj turnaj ;)
To najlepšie na záver- benefity u nás môžeš začať využívať hneď po nástupe nemusíš čakať na uplynutie skúšobnej doby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti z oblasti medzinárodnej prepravy, celovozovej prepravy sú nevyhnutnosťou;
Nevadí ti denná aktívna komunikácia po slovensky alebo po anglicky (mailom aj telefonicky);
Vieš pracovať s Microsoft Excel;
Si tímový hráč a kopeš za tím nie iba za seba;
Komunikácia ti nerobí problém najlepšie s pozitívnym naladením a nadhľadom;
Svoju prácu berieš zodpovedne, ale nezrútiš sa pri prvom „faile“;
Hľadáš prácu v dynamickej, expandujúcej firme a skvelých kolegov ;)

V ROPA Group sa špecializujeme na znižovanie emisií a efektívne nakladanie s druhotnými surovinami. Naša spoločnosť je zameraná na medzinárodný obchod s chemickými komoditami a druhotnými surovinami, čo výrazne prispieva k redukcii negatívnych dopadov priemyselnej výroby na životné prostredie a klímu.
V rámci ekologizácie využívame synergie aj s našou inžinierskou spoločnosťou ENVIROPA, dodávajúcou efektívne technické riešenia ekologizácie výroby pre významné priemyselné podniky doma aj v zahraničí. Sídlime v Bratislave a ďalšie pobočky máme v Čechách, Nemecku a v Rumunsku.
U nás sa na férovosť a rodinnú atmosféru nehráme, ale naozaj tým žijeme. Dôkazom sú usmiate tváre kolegov na pracovisku, teambuildingy, na ktorých sa vytvárajú spomienky na celý život ako aj samotné pracovné nasadenie a chuť pracovať.
Hľadáme k sebe rovnako pozitívne naladených ľudí s potenciálom a nadšením pre nové znalosti, seba-rozvoj a s chuťou pozitívne vplývať na zdravie a budúcnosť životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4762630  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac