Можливість для людей з України
Logo ROPA Group s.r.o.

Junior Účtovník

ROPA Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiac*výsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta/tky + odmeňovací systém 2x ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Máš nadšenie pre prácu s číslami a chuť učiť sa? Tak poď k nám!

Tvojou náplňou práce bude najmä:

Zapisovanie prijatých faktúr, pokladničných blokov a kartových transakcií;
- Párovanie platieb, príprava zápočtov, riešenie saldokonta;
- Ostatné administratívne a účtovné činnosti súvisiace s evidenciou a vystavovaním dokladov v   súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi.

Ako spoľahlivý líder vo svete ochrany ovzdušia a likvidácii druhotných surovín ti vieme ponúknuť stabilný priestor pre dlhodobú spoluprácu a možnosť rastu.
Na spokojnosti našich zamestnancov nám záleží a preto sa snažíme, aby každý z nich chodil do práce s radosťou.
To, že sme príjemný a pozitívne naladený kolektív dokazujú aj naše teambuildingy ako napríklad lyžovačka v Jasnej, na ktorých budeš mať možnosť lepšie spoznať svojich kolegov a kolegyne.
U nás máš možnosť jazykového vzdelávania a na výber je anglický a nemecký jazyk.
K dosiahnutiu work-life balance využívame tiež MultiSport kartu, ktorá platí vo viac ako 800 športových a relaxačných zariadeniach na celom Slovensku, ale tiež ponúkame príspevok na rekreáciu.
Príspevok na stravovanie aj počas neprítomnosti.
Hráčov poteší naša PlayStation na pracovisku :)
Keď to s nami potiahneš aspoň pol roka, preplatíme ti električenku na celý rok, aby ťa dochádzanie do práce nič nestálo.
A isteže sa staráme aj o pitný režim a občerstvenie (káva, čaj, čerstvé ovocie) našich zamestnancov.

Prosíme o reakciu kandidátov, ktorí majú skúsenosti a reálne spĺňajú dané požiadavky;

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, financie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Oceníme skúsenosti v účtovnom systéme Pohoda alebo podobnom systéme, je to však iba výhodou, čo nevieš doučíme;
Dobré znalosti princípov fakturácie a zapisovania účtovných dokladov, pričom vieme zaučiť čo bude potrebné;
Radi prijmeme do kolektívu príjemnú osobu s milým, priateľským prístupom;
Nevyhnutnosťou je tímový duch a zároveň schopnosťou pracovať samostatne;
Dôležitá je tu aj ochota učiť sa a otvorenosť novým poznatkom;
Zodpovednosť a spoľahlivosť snáď ani netreba pripomínať ako aj logické, analytické a systematické myslenie.

V ROPA Group sa špecializujeme na znižovanie emisií a efektívne nakladanie s druhotnými surovinami. Naša spoločnosť je zameraná na medzinárodný obchod s chemickými komoditami a druhotnými surovinami, čo výrazne prispieva k redukcii negatívnych dopadov priemyselnej výroby na životné prostredie a klímu.
V rámci ekologizácie využívame synergie aj s našou inžinierskou spoločnosťou ENVIROPA, dodávajúcou efektívne technické riešenia ekologizácie výroby pre významné priemyselné podniky doma aj v zahraničí. Sídlime v Bratislave a ďalšie pobočky máme v Čechách, Nemecku a v Rumunsku.
U nás sa na férovosť a rodinnú atmosféru nehráme, ale naozaj tým žijeme. Dôkazom sú usmiate tváre kolegov na pracovisku, teambuildingy, na ktorých sa vytvárajú spomienky na celý život ako aj samotné pracovné nasadenie a chuť pracovať.
Hľadáme k sebe rovnako pozitívne naladených ľudí s potenciálom a nadšením pre nové znalosti, seba-rozvoj a s chuťou pozitívne vplývať na zdravie a budúcnosť životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Bolibruchova
E-mail: poslať životopis
ID: 4596984  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac