Servisný technik čerpacích staníc PHM

ROPA, EKOLÓGIA s.r.o.

Miesto práce
Kovaľská 2E, 04015 Košice Poľov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1. Pevná sadzba. 2. Pohyblivá v závislosti od produkcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis čerpacích staníc, inštalácia nových ako aj servis už existujúcich.Táto pozícia je vhodná pre dobrého elektrikára s technickým myslením schopného samostatne zvládať úlohy.Uchádzač môže byť z Košického alebo Prešovského kraja alebo najlepšie z blízkeho okolia Košíc.

Informácie o výberovom konaní

Krátky životopis posielajte na email.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta , ktorý už v minulosti preukázal dobré výsledky ,vie prekonávať prekážky,má chuť tvrdo a cieľavedome pracovať,podieľať sa na rozvoji firmy a udržiavať dobré vzťahy .
Bude sa od Vás vyžadovať tvrdá práca a vynikajúce výsledky.Odmenou Vám bude možnosť ďaľšieho odborného rastu, byť platným členom spoločnosti s plnou podporou a perspektívou ďaľšieho rozvoja Vašich zručností.Vyžadujeme platnú vyhlášku min §22.
Bezúhonnosť,nefajčiar
-preukázateľná prax z minulosti
-ochota tvrdo pracovať a učiť sa nové veci
-vytrvalosť,sebadisciplína a schopnosť prekonávať bariéry
-ochota byť niekoľko dni v týždni v teréne mimo bydliska - týždňové prac. cesty

Spoločnosť ROPA, EKOLÓGIA, s.r.o. bola založená v roku 2002 pretransformovaním združenia fyzických osôb. Hlavnou činnosťou spoločnosti sú najmä ekologické služby v oblasti ochrany životného prostredia a nakladania s nebezpečnými odpadmi. Servis a predaj technológie pre čerpacie stanice súkromné alebo firemné. Produkty, služby a ďalšie info na webstránke www.ropaeko.sk;

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ropa,Ekológia,s.r.o.
Kovaľská 2E
04015 Košice Poľov

Kontakt

Kontaktná osoba: J. Balog
E-mail: poslať životopis
ID: 3140644   Dátum zverejnenia: 12.9.2017