Reagujte bez životopisu

Upratovač/ ka - Svätý Jur

RoomService Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Svätý Jur
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú upratovaciu silu
na upratovanie v logistickom parku vo Svätom Jure s nástupom ihneď.
Pracovný čas Pondelok až Piatok : 3x 2 hodiny v týždni, 2x 4 hodiny v týždni (dni kedy sa umýva sklad)
Prácu je možné vykonávať v čase medzi 08:00 - 17:00
Náplň práce:
Vysávanie kancelárií
Umývanie podláh v spoločných priestoroch
Umývanie a dezinfekcia toaliet
Odstraňovanie prachu
Utieranie dotykových plôch (dvere, madlá, kľučky a pod.)
Čistenie kuchynskej linky a umývadlá
Vynášanie smetí
Umývanie skladu umývacím automatom 2x do týždňa

Viac informácií radi poskytneme telefonicky 0948 525 245 p.Bubica

Ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, precíznosť.

RoomService je stabilná upratovacia spoločnosť s dlhoročnou klientelou. Naprieč 4 divíziami pre nás aktuálne pracuje viac ako 400 zamestnancov. Upratovacie služby poskytujeme pre stredne veľké a veľké podniky na území celého Slovenska.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (RoomService Bratislava s.r.o.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3261527  Dátum zverejnenia: 28.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac