Brigáda pre študentov - Príprava burgrov

Rooftop by Regal, s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 6,3 EUR/hod.nástupný plat ponúkame 5,50€ netto - po zaučení zvýšenie, odmeny, tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším najväčším cieľom je tvoriť nezabudnuteľné prostredie pre našich hostí s nádherným výhľadom na mesto Bratislava.
Je pre nás dôležitý najmä pozitívny prístup k práci. Preferujeme zodpovednú, spoľahlivú a férovú osobu. Všetko ostatné sa doučíme spolu.

Ponúkame pracovné miesto na pozíciu - pomocná sila do kuchyne - brigáda pre študenta

Vašou úlohou bude:
- príprava jedál a dodržiavanie stanovených receptúr
- dodržiavanie HACCP zásad a čistoty
- spolupráca s tímom
- udržiavanie čistoty kuchyne

- pravidelné školenia o produktoch reštaurácie
- možnosti ďalšieho vzdelávania a osobného rastu
- práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť využitia služieb partnerských prevádzok (Regal Burger)
- podľa spokojnosti zamestnávateľa možné odmeny
- stravovanie a pitný režim samozrejmosťou
- teambuildingy

Uchádzača, ktorý bude spĺňať podmienky radi pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preferujeme pracovitosť, spoľahlivosť, flexibilitu a chuť pracovať a rozvíjať sa. Prax v oblasti je výhodou.

Sme Rooftop bar s reštauráciou v centre starého mesta Bratislava. Nachádzame sa na 2.poschodí s krásnym výhľadom v historickej budove Veľký Baťa. Kuchyňa je orientovaná na americký štýl. Máme širokú ponuku klasických a signature cocktailov.
ID: 4599163  Dátum zverejnenia: 10.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,3 EUR/hod.