Nutričný terapeut (asistent výživy) - TN

RONY service s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
915 EUR/mesiacmožnosť variabilnej zložky mzdy v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a organizácia prípravy stravy v súlade s poznatkami zdravej a liečebnej výžive, s predpismi stravy pre jednotlivé diéty pre zdravotnícke zariadenie, vrátane prepočtov biologickej a energetickej hodnoty diét podľa pravidiel v zdravotníckom zariadení
- odborné posudzovanie sortimentu potravín
- zodpovednosť za dodržanie správnej technológie pri príprave diét
- zodpovednosť za včasnú degustáciu všetkých pripravených liečebných diét a vyhotovovanie zápisníc
- zodpovednosť za dodržiavanie platných noriem pri výrobe a distribúcii pacientskej stravy
- výkon dohľadu nad hygienou pri expedícii pokrmov zo stravovacej prevádzky
- zabezpečovanie odbornej poradenskej činnosť v oblasti klinickej výživy
- zabezpečovanie kontinuálneho vzdelávania ostatných pracovníkov prevádzky po dietetickej stránke
- kontrola dodržiavania časového harmonogramu výdaja pacientskej stravy
- kontrola záručných lehôt a kvality potravín vydávaných zo skladu
- kontrola váhy porcií mäsa a vyhotovovanie zápisov do kuchynskej knihy
- spolupráca pri zostavovaní jedálnych lístkov

- stabilné pracovné prostredie v zabehnutej prevádzke
- práca v nových, kompletne zrekonštruovaných priestoroch
- stravovanie
- variabilná zložka mzdy
- zabezpečenie pitného režimu na pracovisku

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov. Kontaktovať budeme iba tých záujemcov, ktorí spĺňajú požiadavky na vzdelanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Spoločnosť poskytuje stravovacie služby, investuje do nemocničných stravovacích zariadení a dlhodobo ich prevádzkuje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nutričný terapeut - NV SR č. 296/2010 Z.z.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozornosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
- analyzovanie a riešenie problémov
- samostatnosť aj tímová práca
- rozhodovanie

Poskytujeme služby v oblasti riadenia, personálneho, mzdového, procesného a projektového poradenstva, facility manažmentu, vedenia jednoduchého a podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4391579  Dátum zverejnenia: 29.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 915 EUR/mesiac