Čerpacia stanica ... aj 900,- a viac v čistom ( obsluha čerpacej stanice)

Rondo - "K" s.r.o.

Miesto práce
Zelenec pri Trnave, Zeleneč
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
600 - 1 200 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 600,- € v závislosti od zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty a pod.
Práca vhodná skôr pre ženy. Jedná sa o 12-hodinové zmeny cca 15 x mesačne - denné aj nočné. V letných mesiacoch denné zmeny vhodné pre študentov.

Víkendové a nočné príplatky dovoľujú presahovať mzdu 900,- a viac Eur v čistom. Nadčasy vyplácané vždy v rámci mesiaca. Zabezpečená doprava z Trnavy, Galanty a obcí v okolí . Možnosť stravovania. Možnosť zmien s posunutou pracovnou dobou - viac na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosťou s nepretržitou históriou od roku 1995 s certifikátmi solventnosti spoločnosti.
ID: 3627508  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1 200 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 600,- € v závislosti od zaradenia