... od 900,- v čistom Zeleneč / Trnava (Kuchyňa)

Rondo - "K" s.r.o.

Miesto práce
Zelenec pri Trnave, Zeleneč
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy 600,- Eur ,bonusové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava minútiek podla receptúr ,šalátov,príloh a pod. resp. práce pomocnej sily.
Pomoc hlavnému kuchárovi
Jedná sa o 12 hod denné aj nočné smeny.

Doprava firemným vozidlom z TT aj vzdialenejšieho okolia.Individuálne mzdové nastavenie podľa prac. zaradenia . Základná mzda plus podiel na zisku. Mzda bežne výrazne prekračuje 900,- € a viac v čistom. Nadčasové hodiny vyplácané v rámci mesiaca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Sme spoločnosťou s nepretržitou históriou od roku 1995 s certifikátmi solventnosti spoločnosti.
ID: 3458879  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy 600,- Eur ,bonusové odmeny