Obsluha Čerpacej stanice Bratislava

Rondo - "K" s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy 850,- Eur + príplatky podľa novely ZP + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov, dokladanie tovaru, upratovanie ...

základná mzda + motivačné odmeny + príplatky podľa novely ZP. Nadčasy preplácané v rámci mesiaca .

Alternatívne možná práca na diaľničnej čerpacej stanici Slovnaft Zeleneč pri Trnave

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Od roku 1994 pracujeme v oblasti služieb. Sme opakovane držiteľmi certifikátu solventných firiem.

Adresa spoločnosti

Rondo - "K" s.r.o
Hody 1242
924 01 Galanta

Kontakt

ID: 3385364   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 850,- Eur + príplatky podľa novely ZP + výkonnostné odmeny