Pomocný pracovník deratizéra

Ronas s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 700 EUR/mesiacvyššia mzda pri živnosti, možnosť bonusov a odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montážne, demontážne práce, pomoc pri kladení deratizačných staníc, dezinsekcii, dezinfekcii, výškové práce (uchádzač nemôže mať strach z výšok!), práce na strechách, nutnosť vodičského preukazu

možnosť rýchleho kariérneho postupu s nárastom mzdy, individuálny prístup k zamestnancovi s osobitným hodnotením, možnosť rôznych druhov prac. pomeru (nie brigádne), preplácanie nadčasov po prekročení mesačného časového prac. fondu, dovolenka pri živnosti, firemné vozidlo

Uchádzači pošlú svoj životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len vyhovujúcim záujemcom spĺňajúcim podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

manuálna zručnosť, predvídavosť, schopnosť učiť sa, príjemné vystupovanie(pravidelný kontakt s klientom), zameranie na detail, vynaliezavosť

Dynamická spoločnosť zameraná na riešenie problémov súvisiacich s deratizáciou, dezinsekciou a dezinfekciou. Zabezpečujeme montáže sietí proti vtáctvu a upratovacie služby.
ID: 4518422  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac