Reagujte bez životopisu

Strojič kmeňa

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska, Lednické Rovne
Termín nástupu
ihneď
990 EUR/mesiac13.plat v zmysle podmienok stanovených v Kolektívnej zmluve. Zákonné príplatky za prostredie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Preprava sklárskych surovín, črepov a sklárskeho kmeňa do síl a zo síl dopravníkmi, vozíkmi, kontajnermi a pod. prostriedkami, napĺňanie kontajnerov sklárskym kmeňom a ich doprava k nasýpaniu do taviacich agregátov.

2. Príprava sklárskeho kmeňa vrátane váženia a miešania základných surovín a čeriacich prísad, v prípade potreby výpomoc pri zakladaní kmeňa.

3. Obsluhovanie výťahu.

4. Príprava, dávkovanie, miešanie, váženie surovín, čeriacich, farbiacich a odfarbovacích prísad sklárskeho kmeňa vrátane obsluhy váhy.

5. Zabezpečovanie prevádzky a údržby zariadení kmenárne.

6. V prípade potreby výpomoc s inými činnosťami v rámci odboru KaT.

7. Manipulačné práce so sklárskymi výrobkami.

​Bohatý sociálny program:
​- okrem základnej zložky mzdy dostáva zamestnanec odmeny a iné finančné benefity
​- po úspešnom zapracovaní úprava mzdy
​- sociálna výpomoc
​- stravovanie, jedlo 0,70Eur
​- odmeny darcom krvi
​- služby na regeneráciu pracovnej sily
​- bezúročné návratné pôžičky
​- príspevok zamestnávateľa na DDS
​- individuálny benefitný účet zamestnanca
​- príspevok na rekreácie
​- rehabilitačné služby a lekár priamo v závode
​- možnosť odborného rastu
​- skupinový benefit Ochrana zdravia a príjmu zamestnancov

Práca v 1zmennom režime, v zmysle schváleného harmonogramu pre striedanie pracovných zmien. Výhodou sú osvedčenia na: riadenie VZV, obsluhu výťahov, osvedčenie viazač bremien. Nie je to podmienka prijatia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

  1. logické myslenie
  2. ​zodpovednosť
  3. dôslednosť
  4. flexibilita​

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Ševčík
Tel.: +421901906514
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4820819  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac