Marketingový špecialista - junior

RONA, a.s.

Miesto práce
Schreiberova, Lednické Rovne
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacMzda vrátane prémií. 13. plat po vzniku nároku v zmysle pravidiel Kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou náplňou práce bude tvorba grafických materiálov pre potreby spoločnosti a zabezpečenie audio-vizuálnych záberov, správa sociálnych sietí, návrhy nových online kampaní, príprava grafických materiálov na základe firemnej identity. Úprava fotografií pre potreby obchodného oddelenia. Tvorba interných grafických materiálov.

Výhodou bude, ak máš základné skúsenosti s grafickými programami Adobe. Súčasťou práce bude aj tvorba textov pre rôzne materiály a obsah na sociálnych sieťach. Postupom času preberieš zodpovednosť nad celkovou správou sociálnych sietí, ako Facebook a Instagram.

​Bohatý sociálny program:
​- okrem základnej zložky mzdy dostáva zamestnanec odmeny a iné finančné benefity nad rámec zákonníka práce, ako napríklad odmeny za odpracované roky, pri príležitosti životného jubilea
​- možnosť získania dodatočných finančných odmien za mimoriadne práce, zlepšovacie návrhy a prácu nad rámec pracovných povinnosti
​- po úspešnom zapracovaní úprava mzdy
​- sociálna výpomoc
​- stravovanie zabezpečené priamo v jedálni spoločnosti
​- odmeny darcom krvi
​- služby na regeneráciu pracovnej sily
​- bezúročné návratné pôžičky
​- príspevok zamestnávateľa na DDS
​- individuálny benefitný účet zamestnanca
​- príspevok na rekreácie
​- rehabilitačné služby a lekár priamo v závode
​- možnosť odborného rastu
​- skupinový benefit Ochrana zdravia a príjmu zamestnancov​

Prax v oblasti: Grafický dizajn / Fotografia / Marketing - vítaná

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafický dizajn / Fotografia / Marketing vítané

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti s prácou v grafických programoch Adobe výhodou.

-        prehľad vo svete digitálnych médií

-        kreatívne myslenie

-        systematická činnosť

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4789822  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac