Majster odboru logistika

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska 117, Lednické Rovne
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac13.plat v zmysle pravidiel kolektívnej zmluvy. Po skončení adaptačného procesu je možné prehodnotenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompetencie:
1. Zodpovedá za chod pridelených účtovných a fyzických skladov, hotových výrobkov, polotovarov a tovarov.
2. Riadi prácu manipulačných robotníkov skladu a skladníkov.
3. Zlepšuje expedíciu počas celého mesiaca.
4. Navrhuje opatrenia k zvýšeniu starostlivosti o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.
5. Prijímanie hotových výrobkov, polotovarov a tovarov do skladu.
Kontrolná činnosť:
6. Kontroluje dodržiavanie stanovených bezpečnostných a protipožiarnych predpisov pri skladovaní hotových výrobkov a tovarov. O zistených nedostatkoch informuje ved. odb. logistiky.
7. Kontroluje správnosť skladovaných a vyskladnených hotových výrobkov, polotovarov a tovarov do skladu.
8. Kontroluje prevedenie prác podriadených manipulačných robotníkov.
Kooperačná činnosť:
9. Podieľa sa na aktuálnom stave skladových zásob, a to denným príjmom a výdajom aj v UNIS a SAP.
10. Spolupracuje s referentom expedície, OÚ na uskutočnení expedície.
11. Spolupracuje s dispečerom zušľachtenia na vyskladnení polotovarov na opracovanie.
12. Spolupracuje s ostatnými odbormi na vyskladnenie hotových výrobkov, polotovarov a tovarov.

Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
Návratné bezúročné pôžičky
Príspevok na kultúrne a športové podujatia
Príspevok na zdravotnícke pomôcky
Príspevok na dovolenky a rekreačné pobyty
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Odmeny darcom krvi pri udelení Jánskeho plakety
Nadštandardná zdravotná starostlivosť
Profesionálny a vzdelanostný rozvoj
Stravovanie, jedlo 0,70Eur
Sociálny a rozvojový program spoločnosti
Pomoc a podpora v procese adaptácie
Nadštandardné životné a úrazové poistenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika / doprava / technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti logistika výhodou

Počet rokov praxe

1

1. Skúsenosť s vedením tímu
2. Skúsenosť s logistickými procesmi
3. Zodpovednosť
4. Komunikačné schopnosti
5. Dôslednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie a schopnosť prispôsobiť sa zmenám

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Ševčík
Tel.: +421901906514
E-mail: poslať životopis
ID: 4723549  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac