Inštalatér

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska, Lednické Rovne
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacPriemerná výška mzdy na pracovnej pozícií inštalatér po zaškolení medzi 1 000-1200 EUR/mesiac • Mzda je tvorená: základná zložka mzdy + príplatky (nadčas, prostredie, pracovná pohotovosť, príplatok za odbornosť, v prípade striedania / zastupovania pracovných zmien príplatky za zmennosť).. • V zmysle KZ nárok na 13. plat • Zaujímavé finančné ohodnotenie po úspešne zrealizovaných rekonštrukciách / modernizáciách výrobných liniek a iných náročných opráv strojno-technologických zariadení. Montáž a oprava plynovodných (zemný plyn, kyslík, vodík, stlačený vzduch – v rámci platných oprávnení pracovníka), vodovodných, teplovodných a kanalizačných potrubí. Zváranie oceľových, nerezových, medených a plastových potrubí v rámci platných oprávnení. Montáž komponentov plynovodných rozvodov – horáky, regulačné a bezpečnostné prvky. Vykonávanie záťažových testov, testov tlaku a tesnosti jednotlivých zariadení. Drobné stavebné úpravy pre plynovodné, vodovodné, teplovodné a kanalizačné potrubia. Dodržiavanie stanovených pracovných postupov inštalácie pre jednotlivé vyhradené technické zariadenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie plynulej výroby prevádzky RONA, a. s., práca v rannej zmene pondelok-piatok a to:
• Vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby - kontrola plynovodných, vodovodných, teplovodných rozvodov a prvkov strojov a strojno-technologických zariadení a budovách ako prevencia pred vznikom porúch a prestojov výroby.
• Odstraňovanie vzniknutých porúch vo výrobe a výrobných linkách.
• Vykonávanie oprav, údržby, modernizácia / rekonštrukcia príslušných častí strojno-technických zariadení automatických liniek na výrobu a opracovanie sklárskych výrobkov.
• Samostatná realizácia opráv plynovodných, vodovodných, teplovodných a kanalizačných potrubí a jednotlivých komponentov týchto systémov v strojno-technologických zariadeniach a budovách.
• Vyregulovanie vyššie uvedených systémov v spolupráci s pracovníkmi odboru tavenia a sklárskych výrobných prevádzok.
• Zváracie prace vrátane zváračského oprávnenia (nie je podmienkou)
• Manipulačné práce s materiálom, surovinami, polotovarmi a výrobkami na pracovisku.
• Práca v rannej pracovnej zmene s výnimkou potreby zabezpečenia personálneho pokrytia počas väčších investičných akcií.
• Vykonávanie plánovanej platenej neaktívnej pohotovosti v rámci zabezpečenia nepretržitej prevádzky spoločnosti RONA, a.s. po zapracovaní.

Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
Návratné bezúročné pôžičky
Príspevok na kultúrne a športové podujatia
Príspevok na zdravotnícke pomôcky
Príspevok na dovolenky a rekreačné pobyty
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Odmeny darcom krvi pri udelení Jánskeho plakety
Nadštandardná zdravotná starostlivosť
Profesionálny a vzdelanostný rozvoj
Stravovanie, jedlo 0,70Eur
Sociálny a rozvojový program spoločnosti
Pomoc a podpora v procese adaptácie
Nadštandardné životné a úrazové poistenie

Práca v jednozmennej prevádzke, možné nadčasy a neaktívna pohotovosť. Práca v rannej zmene pondelok až piatok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, zručnosť, dôslednosť, flexibilita, schopnosť prispôsobiť sa zmenám a vysoké pracovné nasadenie, schopnosť čítať stavebné a technologické výkresy

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4593124  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac