Pracovník múzea a galérie RONA

RONA, a.s.

Miesto práce
Lednické Rovne
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac13. plat po vzniku nároku v zmysle KZ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude správa Slovenského múze skla RONA, a.s., teda od rutinnej práce, ako evidencia exponátov, sprevádzanie návštevníkov s odborným výkladom v múzeu a taktiež aj v parku obce Lednické Rovne, až po výskumnú činnosť v rámci histórie sklárne RONA.
Výhodou bude, ak už máš skúsenosti s dotačnými programami a fondami. Túto agendu by si mal/a v rámci činnosti múzea a galérie v pracovnej náplni a to od vypracovania žiadosti, až po komunikáciu s príslušnými inštitúciami.

​Bohatý sociálny program:
​- okrem základnej zložky mzdy dostáva zamestnanec odmeny a iné finančné benefity nad rámec zákonníka práce, ako napríklad odmeny za odpracované roky, pri príležitosti životného jubilea
​- možnosť získania dodatočných finančných odmien za mimoriadne práce, zlepšovacie návrhy a prácu nad rámec pracovných povinnosti
​- po úspešnom zapracovaní úprava mzdy
​- sociálna výpomoc
​- stravovanie zabezpečené priamo v jedálni spoločnosti
​- odmeny darcom krvi
​- služby na regeneráciu pracovnej sily
​- bezúročné návratné pôžičky
​- príspevok zamestnávateľa na DDS
​- individuálny benefitný účet zamestnanca
​- príspevok na rekreácie
​- rehabilitačné služby a lekár priamo v závode
​- možnosť odborného rastu
​- skupinový benefit Ochrana zdravia a príjmu zamestnancov​

Výhodou je, ak už kandidát/ka má skúsenosti s dotačnými programami a fondami, ktoré by mal/a v agende, v rámci činnosti múzea a galérie a to od vypracovania žiadosti, až po komunikáciu s príslušnými inštitúciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

História / Výtvarné umenie / Múzejníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- základný prehľad histórie obce
Lednické Rovne a sklárstva na Slovensku
- reprezentatívne príjemné vystupovanie
- komunikačné zručnosti
- samostatnosť pri riešení úloh

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4337138  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac