Technik špecialista, normovač

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska 117, Lednické Rovne
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacďalšia úprava mzdy podľa získaných odborných skúseností a nadobudnutej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

I. Kompetenčné činnosti:
1. Zodpovedá za denné určovanie noriem vo výrobných pracovných postupoch a kusovníkoch .
2. Zodpovedá za správnosť noriem noriem vo výrobných pracovných postupoch a kusovníkoch.
3. Zodpovedá za vecné a časové plnenie systému zlepšovania procesov metódami priemyslového inžinierstva.
4.Zodpovedá za vecné a časové zabezpečovanie strategických zámerov v oblasti vývoja procesov a materiálov
5. Zodpovedá za identifikáciu plytvania a návrhy na zlepšenie
6. Zodpovedá za prípravu podkladov pre externé a interné projekty technologického charakteru
7. Zodpovedá za aktivity zlepšovania technologických procesov vo firme

II. Kontrolné činnosti:
1. Dozerá na správnosť údajov vo výrobných pracovných postupoch a kusovníkoch.
2. Priebežne kontroluje účinnosť nových noriem a prehodnocuje normy, na základe sledovania a plnenia vo výrobe.

III: Kooperačné činnosti:
2. Spolupracuje so zodpovednými pracovníkmi pri príprave-tvorbe noriem vo výrobných pracovných postupoch a kusovníkoch pre nové materiály.
3. Spolupracuje pri vypracovávaní plánu technického vzdelávania.
4. Koordinuje prípravu podkladov pre externé projekty technologického charakteru.
5. Spolupracuje s internými zákazníkmi na vyhodnocovaní informácií technologického charakteru.
6. Spolupracuje pri príprave financovania projektov z externých zdrojov
7. Podporuje výrobno-technický a obchodný úsek technickými analýzami
8. Zapája sa do procesu technickej certifikácie

IV. Konkrétne výkonové činnosti:
1. Tvorí normy vo výrobných pracovných postupoch a kusovníkoch pre jednotlivé materiály vo výrobných príkazoch, dopytoch.
2. Zabezpečuje evidenciu noriem pre dané profesie.
3. Kontroluje presnosť noriem vo výrobných pracovných postupoch a kusovníkoch vo výrobe, iniciuje aktualizuje ich úpravu.
4.. Prehodnocuje plnenie noriem noriem vo výrobných pracovných postupoch a kusovníkoch, za účelom vylepšenia kvality vyrábanej produkcie.
5. V procesne spracovania cenoviek zadáva potrebné náležitosti vo výrobných pracovných postupoch a kusovníkoch slúžiacich k tvorbe cien.
6. Na základe príkazu nadriadeného vykonáva aj iné činnosti, ktoré logicky vyplývajú z povahy priradených odborných činností.
7. Vypracováva akčné plány pre neustále zvyšovanie kvality výrobkov a procesov.
8. Uskutočňuje rozbor príčin neplnenia cieľov a navrhuje nápravné opatrenia.
9. Navrhuje nové projekty pre podporu plnenia strategického plánu
10. Rieši alebo organizuje riešenie odborno- technologických problémov a koncepčných materiálov.
12. Zdokonaľuje procesovo-inžinierske metódy vo firme.
13. Organizuje expertnú analýzu defektov skla a tvorbu databázy vád.

1. Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
2. Návratné bezúročné pôžičky
3. Príspevok na kultúrne a športové podujatia
4. Príspevok na zdravotnícke pomôcky
5. Príspevok na dovolenky a rekreačné pobyty
6. Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
7 .Odmeny darcom krvi pri udelení Jánskeho plakety
8. Nadštandardná zdravotná starostlivosť
9. Profesionálny a vzdelanostný rozvoj
10. Sociálny a rozvojový program spoločnosti
11 .Pomoc a podpora v procese adaptácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zameranie na materiál, alebo chemické inžinierstvo.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

1. Technické a logické myslenie
2. Inovatívne myslenie
3. Samostatnosť a spoľahlivosť
4. Komunikačné schopnosti
5. Koncepčné myslenie
6. Otvorenosť voči novej skúsenosti
7.Flexibilita

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4072022  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac