Manažér logistiky

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska, Lednické Rovne
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné riadenie odboru logistika
navrhovanie a realizácia projektov v oblasti zásobovania a logistiky
príjem, kontrola a schvaľovanie objednávok z rôznych predajných tokov
vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, spolupráca pri inventarizácii
zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov a reporting
vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie
logistické zabezpečenie prepravy tovaru a plynulosti jej toku
spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s partnermi
organizácia a riadenie tímu cca 100 zamestnancov
zodpovednosť za tvorbu, sledovanie a dodržiavanie rozpočtu
zodpovednosť za optimalizáciu a zlepšovanie procesov v oblasti logistiky a skladového hospodárstva
riešenie reklamácií a prijímanie nápravných opatrení
zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov , BOZP a OOPP

- stabilná práca v atraktívnom prostredí
- profesionálny a vzdelanostný rozvoj
- sociálny a rozvojový program spoločnosti RONA, a.s.
- pomoc a podpora v procese adaptácie
-nadštandardná zdravotná starostlivosť
-príspevok spoločnosti na DDS
- mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment výroby a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

skúsenosť s prácou vo veľkom výrobnom podniku v oblasti vnútropodnikovej logistiky
skúsenosť s riadením väčšieho počtu zamestnancov
schopnosť samostatne riešiť problémy
výborné organizačné schopnosti
vysoké pracovné nasadenie
zodpovedný prístup k práci
odolnosť voči stresu a schopnosť práce pod tlakom prehľad a orientácia v oblasti logistiky
znalosť SAP – výhodou
prirodzená autorita
Samostatnosť
Komunikatívnosť
Práca v tíme - tímový hráč
Flexibilita

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4037246  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac