Reagujte bez životopisu

Zmenový majster vo výrobe

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska 117, Lednické Rovne
Termín nástupu
ASAP
1 050 - 1 540 EUR/mesiacMzdové rozpätie tarifnej mzdy: 1 050 - 1 540 EUR brutto / mesiac (závisí od skúseností uchádzača). Uvedené mzdové rozpätie je mzda po zapracovaní. Priemerná mzda aj so zákonnými príplatkami je na tejto pozícii od 1550,-EUR do 2250,-EUR. Táto priemerná mzda zahŕňa: tarifnú mzdu, prípadné nadčasy, príplatky za zmennosť a víkendy nad rámec Zákonníka práce a motivačné hodnotenia za plnenie výkonnostných ukazovateľov. 13.plat v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. Riadenie pracovnej zmeny a vedenie tímu cca 45 zamestnancov.
  2. Samostatné vedenie pracovnej zmeny.
  3. Práca s interným informačným systémom.
  4. Zadeľovanie výrobných objednávok vo výrobnom procese.
  5. Organizácia a riadenie zvereného útvaru, so zodpovednosťou za výrobné a ekonomické výsledky.
  6. Zodpovednosť za dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny, určenie kvality výroby.
  7. Zodpovednosť za správnu organizáciu práce.
  8. Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných predpisov.

Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
Návratné bezúročné pôžičky
Príspevok na kultúrne a športové podujatia
Príspevok na zdravotnícke pomôcky
Príspevok na dovolenky a rekreačné pobyty
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Stravovanie 0,70EUR/ jedlo
Odmeny darcom krvi pri udelení Jánskeho plakety
Nadštandardná zdravotná starostlivosť
Profesionálny a vzdelanostný rozvoj
Sociálny a rozvojový program spoločnosti
Pomoc a podpora v procese adaptácie
Nadštandardné zdravotné poistenie
Možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Práca v 4 zmennej prevádzke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

timlíder / majster

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, komunikačné schopnosti, dôslednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, schopnosť prispôsobiť sa zmenám a vysoké pracovné nasadenie, schopnosť pracovať v 4 zmennej prevádzke

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Ševčík
Tel.: +421901906514
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3571605  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac