Reagujte bez životopisu

Strojník / zoraďovač strojných zariadení

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska 117, Lednické Rovne
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 950 EUR/mesiacMzda je tvorená zo základnej mzdy v hodinovej tarifnej triede v zmysle kolektívnej zmluvy a to v triedach od 5. po 8. Dosiahnutá trieda je závislá od skúseností, zapracovaní konkrétneho uchádzača a v závislosti na nadobudnutej odbornosti a tiež prémiovej zložke mzdy, ktorá sa skladá z osobného ohodnotenia a výkonnostných parametrov na zverených technologických uzloch. Výkonnostné parametre majú nastavenú aj zaujímavú pozitívnu finančnú motiváciu pri preplňovaní výkonnostných parametrov. Celková mzda je tvorená i zákonom stanovenými príplatkami za zmennosť, (aj nad rámec zákonníka práce), za pracovné prostredie, za víkendové príplatky a iné príplatky vyplývajúce z povahy práce. Tiež je možnosť práce nadčas. Vyššie popísane mzdové rozpätie je priemer na daných pracovných pozíciách a môže byť odlišná v závislosti od pracovných skúseností uchádzača po zapracovaní 13.plat v zmysle platnej kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a zoraďovanie automatických strojov tvarovania a opracovania výrobkov
- preventívna údržba strojnotechnologických zariadení

Bohatý sociálny program:
- okrem základnej zložky mzdy dostáva zamestnanec odmeny a iné finančné benefity nad rámec zákonníka práce, ako napríklad odmeny za odpracované roky, pri príležitosti životného jubilea
- možnosť získania dodatočných finančných odmien za mimoriadne práce, zlepšovacie návrhy a prácu nad rámec pracovných povinnosti
- po úspešnom zapracovaní úprava mzdy
- sociálna výpomoc
- stravovanie, jedlo 0,70Eur
- odmeny darcom krvi
- služby na regeneráciu pracovnej sily
- bezúročné návratné pôžičky
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- individuálny benefitný účet zamestnanca
- príspevok na rekreácie
- rehabilitačné služby a lekár priamo v závode
- možnosť odborného rastu
- skupinový benefit Ochrana zdravia a príjmu zamestnancov
- možnosť ubytovania

Ponúkame ubytovanie a zaujímavý náborový príspevok 1000,-EUR.
Odborné zaškolenie na profesiu a školenia k odbornému rastu zamestnanca zabezpečíme.
V prípade dobrých pracovných výsledkov možný kariérny rast na pozíciu vrchný zoraďovač, technológ tvarovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technická a manuálna zručnosť

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3027801  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac