Strojník - zoraďovač/ka strojných zariadení

RONA, a.s.

Miesto práce
Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 500 eur Brutto + príplatky, náborový príspevok 500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a zoraďovanie automatických strojov tvarovania a opracovania výrobkov
- znalosť princípov funkcie strojov riadených priemyselným počítačom
- zoradenie stroja na zabezpečenie zhodnej výroby
- prezoradenie stroja na iný typ výrobku
- preventívna údržba strojnotechnologických zariadení

Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
Možnosť lacného ubytovania
Návratné bezúročné pôžičky
Príspevok na kultúrne a športové podujatia
Príspevok na zdravotnícke pomôcky
Príspevok na dovolenky a rekreačné pobyty
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Odmeny darcom krvi pri udelení Jánskeho plakety
Nadštandardná zdravotná starostlivosť

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame zaujímavý náborový príspevok.
Odborné zaškolenie na profesiu a školenia k odbornému rastu zamestnanca zabezpečíme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.9.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojár, mechanik strojných zariadení

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technická a manuálna zručnosť
základy práce s počítačom
výška mzdy sa zvyšuje po zapracovaní na vyššiu pozíciu

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac než storočnú tradíciu vo výrobe skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

RONA, a.s.
Schreiberova 365
020 61 Lednické Rovne
www.rona.sk

Kontakt

ID: 3027801   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 500 eur Brutto + príplatky, náborový príspevok 500 eur