Projektový manažér/ka

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska 117, Lednické Rovne
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000brutto vrátane prémiovej zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie projektov predovšetkým v oblasti vedy a výskumu / alternatívne MH SR
• definovanie základných parametrov a cieľov projektu
• vypracovanie plánu realizácie projektu
• návrh organizácie projektu
• návrh rozpočtu projektu a zabezpečenie zdrojov
• riadenie projektu
• zabezpečenie analýz resp. ich vypracovanie
• kontrola termínov a kvality realizovaných prác
• prezentácia priebežných a konečných výsledkov
Ďalšie zodpovednosti:
Vypracovanie, kontrola a podávanie žiadostí o platbu počas trvania projektu
Registrácia údajov do ITMS (prípadne iných monitorovacích systémov podľa jednotlivých programov), dopĺňanie a aktualizácia údajov.
Vypracovávanie a kontrola monitorovacích správ, záverečných správ pre pridelené projekty
Archivácia spracovanej a schválenej dokumentácie
Vedenie štatistickej agendy týkajúcej sa príslušného projektu

- stabilná práca v atraktívnom prostredí
- profesionálny a vzdelanostný rozvoj
- sociálny a rozvojový program spoločnosti
- pomoc a podpora v procese adaptácie

Informácie o výberovom konaní

• 2 - 3 ročné skúsenosti v odbore vítané
• skúsenosť s projektovým riadením - konkrétny projekt min. 1 rok
• dobrá orientácia v IT technológiách - bežný používateľ

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť
komunikačné schopnosti
dôslednosť
flexibilita
príjemné vystupovanie
schopnosť prispôsobiť sa zmenám
samostatnosť, organizačné schopnosti
dôslednosť, analytické myslenie

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2937781  Dátum zverejnenia: 4.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000brutto vrátane prémiovej zložky mzdy