Majster

RONA, a.s.

Miesto práce
Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, okres Púchov
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizuje a riadi zverený útvar so zodpovednosťou za výrobné a ekonomické výsledky, za dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny, určenie kvality výroby, za dobru organizáciu práce, dodržiavanie bezpečnostných predpisov, spoluzodpovednosť za realizáciu mzdovej politiky a zefektívňovanie procesov vo zverenej pôsobnosti.

stabilná práca v atraktívnom prostredí
- profesionálny a vzdelanostný rozvoj
- sociálny a rozvojový program spoločnosti
- pomoc a podpora v procese adaptácie
- ďalšie možnosti odborného rastu

Keďže spoločnosť si má právo vybrať vhodných uchádzačov, budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky na kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, komunikačné schopnosti, dôslednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, schopnosť prispôsobiť sa zmenám a vysoké pracovné nasadenie

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac než storočnú tradíciu vo výrobe skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

RONA, a.s.
Schreiberova 365
020 61 Lednické Rovne
www.rona.sk
ID: 2804888   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou