Obchodník s vidieckymi realitami - Západ

Romantické chalupy, s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 - 2000 EUR/mesiac, čisto provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových klientov.

Vypracovanie ponuky na predaj nehnuteľností.

Vykonávanie obhliadok nehnuteľností.

Starostlivosť o klienta.

Osobná, telefonická a e-mailová komunikácia s obchodnými partnermi.

Voľná pracovná doba
Možnosť práce popri zamestnaní
Miesto práce dohodou
Zázemie stabilnej spoločnosti
Príjem zodpovedajúci vynaloženému úsiliu
Práca v zdravom životnom prostredí
Spoznávanie zaujímavých ľudí
Šanca dlhodobého uplatnenia

Informácie o výberovom konaní

Informácie:
- aké máte skúsenosti s aktívnym obchodom ?
- prečo chcete robiť túto prácu ?
- pracovný životopis
zašlite prosím na mail [email protected]
prípadné otázky spresní p. Robert Vach na tel. č. 0903 451 539

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, samostatnosť, vytrvalosť, flexibilita, kreativita, zameranie na výsledky

Ochota cestovať v rámci prideleného regiónu, vlastné motorové vozidlo

Prax v obchodnej činnosti

Kladný vzťah k vidieku a prírode

Naša RK bola založená v roku 2003 a momentálne je jednotkou na realitnom trhu s vidieckymi a rekreačnými nehnuteľnosťami. Sme jedinou realitnou kanceláriou na Slovensku, ktorá je odborníkom na chaty, chalupy, vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, ale aj ranče, hospodárske usadlosti a pozemky. Zjednodušene povedané – ak hľadáte niečo na bývanie na vidieku, rekreáciu alebo agroturistiku, ste u nás správne.

Naši makléri sa vyznačujú výbornou znalosťou regiónu v ktorom pôsobia, nerobí im problém pracovať cez víkendy a navštevovať aj miesta kam vedie len poľná cesta. Sú charakteristickí príjemným vystupovaním a radi sa rozprávajú so všetkými ľudmi.

Ambíciou ROMANTICKÝCH CHALÚP je pokryť kompletne celé Slovensko najširšou ponukou predaja vidieckych domov, chát a chalúp. Samozrejmosťou je aj kompletný kvalitný servis - od zmlúv, pomoci pri vysporiadaní právnych vzťahov, cez hypotéky a poistky, energetické certifikáty, až po úspešné dotiahnutie prevodov nehnuteľností. A hlavne - máme svoju prácu radi a baví nás.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3804171  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 - 2000 EUR/mesiac, čisto provízny systém