Čašník / Pomocná sila do kuchyne / Rozvoz pizze

Roman Greguš GAZDOVSKÝ DVOR U APKA

Miesto práce
Dolina 192, Brezová pod Bradlom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac750,- Eur + zvýšenie platu po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník - obsluha zákazníkov, dopĺňanie tovaru do regálu, čistota.
Pomocná sila do kuchyne/rozvoz pizze - pomoc pri kuchárovi a rozvoz pizze po meste.
Jedná sa o kumulovanú pozíciu.

13. plat, jedná sa o malú rodinnú firmu s príjemnou atmosférou, možnosť pohyblivého pracovného času podľa dohody s majiteľom.

Informácie o výberovom konaní

telefonicky, mailom, osobne na prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kuchár/Čašník, aj s iným vzdelaním so záujmom o prácu tohto druhu

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o prácu v danom odbore, príjemné vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť.

Spoločnosť je zameraná na pečenie pizze a jej rozvoz, obsluhu zákazníkov v lete na terase a v zimných mesiacoch v reštaurácii.
ID: 3432987  Dátum zverejnenia: 15.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac750,- Eur + zvýšenie platu po skúšobnej dobe