Výrobný riaditeľ pre neziskovú organizáciu

Romade, n.o.

Miesto práce
Kežmarok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiac+ 13 plat a podiely z hospodárskych výsledkov. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre nový projekt neziskovej organizácie Romade, n. o., ktorú založil Andrej Kiska, ktorý je zároveň zakladateľom neziskovej organizácie DOBRÝ ANJEL.

Ak máte skúsenosti v oblasti textilnej výroby a zaujíma Vás riešenie problematiky integrácie kultúrnych menšín, pošlite nám životopis.

Projekt začína od úplného začiatku (greenfield) a úlohou riaditeľa bude spolupodieľať sa na každom kroku prípravy až po spustenie prevádzky:
- výber priestorov a návrh strojov a zariadení
- tvorba organizačnej štruktúry a výber vhodných zamestnancov
- komunikácia s módnymi návrhármi
- podieľanie sa na návrhu, príprave a zavádzaní módnych výrobkov do výroby
- zavádzanie výrobných postupov
- organizácia kontroly kvality, expedície a reklamácií
- nastavenie tréningového programu pre zamestnancov
- starostlivosť o prosperitu výrobného závodu
- zodpovednosť za dodržiavanie platnej legislatívy

- možnosť realizovať a budovať unikátny charitatívny projekt
- flexibilnú pracovnú dobu
- služobný automobil a telefón
- 13. plat
- odmeny vo forme podielu z hospodárskych výsledkov
- zmluvu na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti textilnej výroby - PODMIENKA
- výhodou sú skúsenosti s budovaním novej výroby (greenfield)
- skúsenosti s riadením a vzdelávaním ľudí
- znalosť anglického jazyka výhodou
- schopnosť riadiť a viesť projekt
- samostatnosť, zodpovednosť, toleranciu a trpezlivosť

Nový filantropický projekt Andrej Kisku, bývalého prezidenta chce pomôcť riešiť jeden z najpálčivejších problémov Slovenska – nezamestnanosť Rómov. Sme nadšený tím, ktorý stojí za vznikom novej špičkovej dizajnérskej módnej značky. Naším poslaním je dať šancu Rómom, ktorí chcú pracovať a ukázať celému Slovensku a svetu krásu rómskej kultúry. Sme módna značka, ktorá mení život. Možno aj ten tvoj. :)
ID: 4392276  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac