Ekonóm, účtovník

Roľnícka a obchodná spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Bojničky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacatraktívny bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za samostatné a komplexné vedenie účtovníctva vo výrobnej spoločnosti(cca 30 zamestnancov), ktorá je mesačným platcom DPH.
• Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie.
• Zaúčtovanie miezd.
• Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku.
• Príprava a vypracovanie daňových priznaní.
• Príprava podkladov a spolupráca s audítorkou spoločnosti.
• Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných
operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
• Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti.
• Príprava štatistických výkazov a podkladov.
• Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy.
• Pracovná doba od 7 -16 hod. (flexibilná pracovná doba – dohodou).

• Zaškolenie skúseným kolegom.
• Dlhodobé zamestnanie v etablovanej spoločnosti.
• Menší kolektív, osobnejšie vzťahy.
• Možnosť odborného vzdelávania.
• Flexibilná pracovná doba.
• Služobné auto (čiastočne aj na súkromné účely).

• Profesijný životopis pošlite na e-mailovú adresu [email protected].
• V predmete správy uveďte "ekonóm".
• V sprievodnom texte uveďte, prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Money S3 - Pokročilý
Aurus - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• Podmienkou je minimálne 5 ročná prax v oblasti samostatného vedenia podvojného účtovníctva.
• Znalosť spracovania komplexnej účtovnej agendy.
• Vynikajúca znalosť účtovných a daňových predpisov.
• Užívateľská úroveň práce s PC (Word, Excel).
• Skúsenosti s prácou v programe Aurus a MoneyS3 sú vítané.
• Vodičský preukaz sk. B.
• Zodpovedný a spoľahlivý typ s profesionálnym prístupom k práci.

Roľnícka a obchodná spoločnosť, a.s. pôsobí na trhu od r. 1990. Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba na výmere cca 1800 ha
- špeciálna rastlinná výroba (vinice 60 ha)
ID: 4035864  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac