Agronóm

Roľnícka a obchodná spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Bojničky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacAtraktívny bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné riadenie rastlinnej výroby.
• Riadenie a stanovovanie osevných a technologických postupov a výrobných technických podmienok.
• zodpovednosť za zabezpečenie technických podmienok prevádzky strojov (pohonné hmoty, náhradné diely, opravy u iných subjektov).
• Zodpovednosť za komplexný reporting za rastlinnú výrobu podľa vopred dohodnutých kľúčových ukazovateľov.
• Tvorba podkladov k žiadostiam a dotáciam.
• Práca s informačnými systémami Aurus Agro, Itineris, GSAA.
• Zodpovednosť za komunikáciu s príslušnými úradmi a dodržiavanie zákonných termínov.
• Priama zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov v rámci rastlinnej výroby a 100% zhodu so všetkými predpismi BOZP.

• Dlhodobé zamestnanie v etablovanej spoločnosti,
• Menší kolektív, osobnejšie vzťahy,
• Možnosť odborného vzdelávania.
• Služobné auto .

• Profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft WordPad - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Aurus AGRO - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Potvrdené skúsenosti s riadením rastlinnej výroby minimálne 3 roky
• Aktívne vedenie tímu minimálne 3 rokov. Skúsenosť s výberom zamestnancov, práca s motivačným systémom, ovládanie požiadaviek BOZP.
• Samostatná práca, proaktivita, nachádzanie inovatívnych riešení
• Skúsenosti s mechanizáciou a skladovým hospodárstvom - podmienka
• Skúsenosti s normami a normatívami v poľnohospodárskej výrobe ako aj s postupmi, riadením a plánovaním.
• Potvrdené skúsenosti so zásadami správnej poľnohospodárskej praxe pri pestovaní poľnohospodárskych plodín v spojitosti s podávaním žiadostí na agrodotácie a uplatňovaním všetkých právnych predpisov.
• Práca so systémami Aurus agro, Itineris a GSAA.
• Užívateľská úroveň práce s PC (Word, Excel),
• vodičský preukaz sk. B.
• Zodpovedný a spoľahlivý typ s profesionálnym prístupom k práci.

Roľnícka a obchodná spoločnosť, a.s. pôsobí na trhu od r. 1990. Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba na výmere cca 1800 ha
- špeciálna rastlinná výroba (vinice 60 ha)
ID: 3935929  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac