Skladník

ROLAND SK s.r.o.

Miesto práce
Štrková, Žilina
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna účasť na logistických procesoch súvisiacich s výdajom a príjmom tovaru v spoločnosti, ktorá sa venuje prenájmu debnenia, lešenia a podperných systémov.

Úlohou zamestnanca je príprava tovaru v potrebnom množstve a kvalite podľa skladového listu, ako aj príjem tovaru a kontrola kompletnosti či poškodenia po jeho návrate do skladu prenajímateľa.

Práce prebiehajú prevažne vo vonkajších priestoroch s využitím VZV.

  • 13. plat vo výške základnej hrubej mesačnej mzdy
  • odmeny podľa hospodárskych výsledkov firmy
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú (po skúšobnej dobe)
  • zvýšenie mzdy na 1300€ (po skúšobnej dobe)
  • stravné v hodnote 7,8 € (poskytujeme maximálny zákonný príspevok)
  • možnosť platených nadčasov
  • 5 dní plateného voľna, obvykle v období vianočných sviatkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prenájom stropného, stenového, podperného debnenia a príslušenstva

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4790078  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac