Reagujte bez životopisu

Montážny technik

ROLAM, s.r.o.

Miesto práce
Nemocničná 1, Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.04.2024
1 650 - 2 300 EUR/mesiacMzdové podmienky si môžeme dohodnúť a vybrať jednu z možností: 1. mesačné ohodnotenie - v základe od 1650€ po zaškolení aj 2300€ / mesiac 2. hodinové ohodnotenie - od 10€ do 12€ / hodina (všetko bude závisieť od schopností a šikovnosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou úlohou bude montáž tieniacej techniky (vonkajšie žalúzie, rolety, hliníkové pergoly, zasklenia, zábradlia, interiérové tienenie a siete proti hmyzu).
Budeš mať zodpovednosť za prípravu materiálu pred zákazkou a jej realizáciu v dohodnutom termíne.
Pracujeme v dvojčlenných a trojčlenných tímoch a nebojíme sa rebríka ani pracovnej plošiny.

Okrem zaškolenia absolvuješ každoročne pravidelné školenia zamerané na tieniacu techniku, elektroniku a smart riešenia v tejto oblasti priamo u výrobcov a našich dodávateľov.
U nás máš možnosť kariérneho rastu a široké možnosti na sebarealizáciu.
K výkonu práce je pre každého zabezpečené firemné vozidlo, pracovné oblečenie, ochranné pomôcky a profi náradie.

Ak ťa naša ponuka zaujala pošli jednoduchý životopis na [email protected].
alebo volaj na 0915 847 050.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Táto pozícia je vhodná pre skúseného človeka, ale aj pre šikovného absolventa, ktorý má chuť učiť sa nové veci a nebojí sa poctivej roboty.
Plusom je ak máš predchádzajúce skúsenosti s podobným typom práce (tieniaca technika, montážne práce, elektroinštalácie, atď.)
Hľadáme manuálne a technicky zdatného človeka.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike je výhodou.
Samozrejmosťou je technické myslenie a základná znalosť čítania technickej dokumentácie.
Požadujeme samostatnosť, spoľahlivosť, poctivosť a dôslednosť.
Kladieme dôraz na profesionálnu a príjemnú komunikáciu so zákazníkom.
Očakávame, že po zácviku budeš schopný samostatne pracovať na zverených zákazkách a riešiť situácie u zákazníka.
Oceníme tvoju motiváciu a otvorenosť, schopnosť učiť sa nové veci a zdokonaľovať sa.
Pre výkon práce je potrebné, aby si mal vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič).
Sme ochotní ti zaplatiť aj skúšky na vodičské oprávnenie skupiny BE a prípadne iné osvedčenia súvisiace s výkonom práce.

Ponúkame pre Vás tieniacu techniku a montované stavby na mieru. Od návrhu až po realizáciu. Vy si vyberiete, my dodáme.
U nás nájdete široký výber tieniacej techniky, určenej ako pre interiér tak pre exteriér.
Pre Vaše pohodlie v záhrade ponúkame montované záhradné domčeky a garáže, markízy a pergoly. Pre náročných dodáme zimné záhrady, ktoré vieme kompletne uzavrieť posuvným zasklievacím systémom.
Pre bytové komplexy alebo administratívne budovy ponúkame komplexné riešenie tieniaceho systému ako sú slnolamy alebo paravany. Pevné, posuvné alebo skladacie.
Hľadáte niečo aj pre svoje auto? Naše carporty sú presne to čo, ochráni Vaše vozidlo.
A čo tak zábradlia? Áno, spravíme Vám aj tie. Oceľové alebo sklenené, navrhneme Vám riešenie, ktoré neodmietnete.
My sme ROLAM, komplexné riešenie pre Váš domov.

www.rolam.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4134219  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac