Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Klampiar, izolatér

ROKOS s.r.o. Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
9 - 13 EUR/hod.Výška mzdy bude stanovená v závislosti od pracovných skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Priemyselný Klampiar, izolátor
- Hľadáme šikovných izolátorov / klampiarov aj ucelené partie
- zameranie, výroba a montáž oplechovania na potrubia, armatúry, nádrže,
- Montáž tepelných izolácií na potrubia, armatúry, nádrže, telesá
- demontáž starých izolácii,
- schopný pracovať podľa pokynov vedúceho

- PO ODPRACOVANÍ 5 MESIACOV FINANČNÝ PRÍSPEVOK MIN.700€

- 13. PLAT-(príspevok na letné dovolenky)
- 14. PLAT-(Vianočné príspevky)
- firemné akcie
- dlhodobá spolupráca
- cestovné hradené zamestnávateľom,
- ubytovanie hradené zamestnávateľom,
- po absolvovaní skúšobnej doby, zvýšenie platu
- možnosť pracovať na turnusy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

schopnosť sa učiť, zručný vo svojej profesii, samostatný, bezkonfliktný, čestný, zodpovedný za zverené náradia

Stavebná spoločnosť ROKOS s.r.o. Bratislava pôsobí na trhu od roku 1995. Špecializujeme sa na žiarotechnické, inžinierske a priemyselné stavby, priemyselnú klampiarčinu, tepelné izolácie a opravy továrenských komínov, ich dodávku a realizáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3261269  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.