Kuchár - Reštaurácia horského hotela

ROJAX GASTRO, spol. s r.o.

Miesto práce
Hrebienok, Vysoké Tatry
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 2 200 EUR/mesiacMzda obsahuje aj mesačné odmeny podľa výkonnosti jednotlivca aj prevádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava všetkých ponúkaných jedál (raňajky, hlavné jedlá, polievky, múčne jedlá, chlieb),
- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov a kontrola kvality,
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku (HACCP),
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka a kontrola kalkulácií,
- sledovanie správnych skladových zásob základných surovín a ich dopĺňanie,
- podieľanie sa na plánovaní efektívneho systému práce v kuchyni,
- ovládanie technologických postupov

- práca v mladom a dynamickom, priateľskom kolektíve,
- poskytujeme dennú stravu a nápoje nad rámec zákona,
- možnosť bezplatného ubytovania,
- politika spoločnosti dbá vo zvýšenej miere na dodržiavanie právnych predpisov.

Výhodou pre uchádzača je znalosť jazyka, prax v oblasti a efektívnom fungovaní hotelovej reštaurácie.

Práca s možnosťou bezplatného ubytovania na týždenné cyklusy s kompletnou stravou.

Zaslaním svojho životopisu nám udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/ Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do jeho odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v odbore je výhodou!
Zodpovednosť
Bezúhonnosť
Pracovitosť, aktívna participácia
Samostatnosť

Sme prevádzkovateľom a vlastníkom Horského hotela na Hrebienku v Starom Smokovci - Vysoké Tatry. V rámci našej pracovnej politiky si zakladáme na vytváraní priateľského a produktívneho prostredia s dôrazom na proklientské nastavenie prevádzky, naším zamestnancom poskytujeme viacero benefitov, ktoré pomáhajú vytvárať priaznivé prostredie pre prácu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4511501  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac