Traktorista

ROJA - Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Babindol
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.HPP = 8 EUR Živnosť 11 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon pracovných úloh na základe pokynov nadriadeného
- práca s rôznou poľnohospodárskou technikou v rastlinnej výrobe
- prevoz materiálu, mechanizované obrábanie pôdy, strojové siatie, sadenie a zber poľnohospodárskych plodín
- Miesto výkonu práce : Babindol + služby

- stravné lístky, prémie a príplatky podľa ZP

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

traktorista, kombajnista

poľnohospodárska, rastlinná a živočíšna výroba
 poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
 kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v
rozsahu voľných živností)
 kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti
(veľkoobchod v rozsahu voľných živností)
 sprostredkovanie v oblasti dopravy - služby dopravných agentúr
 poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
 zámočnícke, murárske a stolárske práce
ID: 4768233  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.