Logo ROHLIG SUUS Logistics Slovakia s.r.o.

Hľadáme Telesales špecialistu pre aktívne získavanie nových zákazníkov

ROHLIG SUUS Logistics Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Plánovaný nástup 1.7.2024
1 400 - 2 000 EUR/mesiacod 1400 €/mesiac + atraktívny bonusový systém. (Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú hranicu základnej mzdy. Skutočná základná mzda bude upravená v súlade s odbornými znalosťami a schopnosťami kandidáta.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme TELESALES špecialistu pre aktívne získavanie nových zákazníkov

Pripoj sa ku tímu nadšených a odhodlaných ľudí, ktorí spolupracujú na zabezpečení ďalšieho rastu našej spoločnosti. Práve vďaka nim poskytujeme služby na stále vyššej a vyššej úrovni.

Ak máš skúsenosť v telesales alebo ťa práca v logistike zaujíma alebo máš chuť učiť sa nové, táto pozícia môže byť vhodná práve pre teba.

Veríme, že ťa čoskoro privítame v našom tíme!

Náplň práce:
  • Aktívne telefonické a emailové oslovovanie potencionálnych zákazníkov
  • Telefonická prezentácia portfólia predávaných produktov a služieb
  • Aktívny predaj produktov a služieb na základe priameho telefonického oslovenia klienta
  • Riešenie dopytov od zákazníkov, získavanie spätnej väzby už spracovaných dopytov
  • Správa portfólia zákazníkov
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, získavanie nových zákazníkov
  • Spolupráca s ostatnými členmi jednotlivých tímov v spoločnosti
  • Administratívne spracovanie požiadaviek zákazníkov
  • Dosahovanie stanovených plánov - KPI
  • Práca so CRM a ďalšími internými systémami
  • Zaznamenávanie kontaktov, komunikácie s klientmi
Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Telefonovanie a emailovanie potenciálnych zákazníkov a predstavovanie našich produktov a služieb
  • Riešenie dopytov od zákazníkov a spracovanie administratívy
Pracovná doba:
  • 8-hodinová pracovná doba v pracovné dni

  • Získate stabilné zázemie nadnárodnej spoločnosti, čo zaručuje dlhodobú perspektívu vo vašej kariére.
  • Budete pracovať v rodinnej a spolupracujúcej atmosfére na pracovisku, čo prispeje k vašej spokojnosti a motivácii.
  • Máte možnosť absolvovať rôzne školenia a tréningy pre vlastný rozvoj, čím sa stanete odborníkom vo svojom odbore.
  • Na základe vašich výsledkov vám ponúkame zaujímavý systém odmeňovania a bonusy, ktoré vás motivujú k lepším výkonom.
  • Máte flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu, čo vám umožní lepšie zladený pracovný a súkromný život.
  • K dispozícii máte moderné pracovné nástroje a technológie, ktoré vám uľahčia prácu a zvýšia vašu efektivitu.

Ak Ťa pozícia zaujala a Tvoj profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, pošli nám svoj životopis, radi Ťa zaradíme do výberového konania :)

Link na zaslanie životipisu tu: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a64c3d0e8db54715a5f7fa27a6b4e6cc

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou Rohlig SUUS Logistics Slovakia, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2024 (ostáva ešte 67 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Flexibilita
  • Proaktivita
  • Vysoká miera samostatnosti
  • Príjemné vystupovanie a rozvinuté komunikačné zručnosti
  • Odhodlaná a motivovaná osobnosť
  • Schopnosť prinášať riešenia a vlastné nápady
  • Asertivita
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Znalosť práce s PC a MS Office
  • Skúsenosti v oblasti telemarketingu alebo predaja sú vítané

Rohlig Suus Logistics je medzinárodná spoločnosť ponukajúca kompletné portfólio služieb v oblasti logistiky a dopravy. Viac ako 200 vlastných kancelárií a množstvo agentov po celom svete nám umožňuje poskytovať flexibilné služby a globálne riešenia už vyše 30 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Miroslava Tomašovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4828481  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac