Pracujte
v Rohde & Schwarz.
Čo si musíte priniesť?
Nadšenie! Všetko
ostatné nájdete u nás.
Koncern Rohde and Schwarz patrí vďaka svojmu know-how, inovačnej sile a vysokej motivácií svojich zamestnancov ku svetovej špičke v oblasti bezdrôtovej komunikácie. Vyvíjame produkty budúcnosti pre potreby rýchlo rastúcich trhov zameraných na mobilné telefóny, vysielaciu techniku či digitálne televízne vysielanie.

Rohde and Schwarz závod Vimperk, s.r.o. je najväčším zamestnávateľom na Prachaticku s viac než pätnásťročnou tradíciou. Sme rodinnou firmou vyznávajúcou hodnoty ako sú tímový duch a kolegialita, a stále prijímame nových angažovaných pracovníkov. Nehrá rolu, či k nám prichádzate ako absolvent alebo ste už skúsený pracovník. U nás dostanete vždy potrebnú podporu a kvalitné zaškolenie.

Staňte sa čo najskôr posilou nášho vimperského závodu ako

Q-koordinátor - NPI (zavádzanie produktov do výroby)

Náplň práce

Proaktívna spolupráca na NPI projektoch pri zavádzaní nových produktov do výroby, zodpovednosť z hľadiska zabezpečenia kvality zavádzaného produktu.
Riešenie aktivít a úloh jednotlivých fáz NPI na úrovni celokoncernové spolupráce.
Úzka spolupráca naprieč oddeleniami výrobného závodu.
Nastavovanie a vyhodnocovanie kvalitatívnych cieľov v rámci NPI, spolupráca na riešenie prípadných nápravných a preventívnych opatreniach.

Požadujeme:

min. stredoškolské vzdelanie s praxou technického zamerania, vhodné pre absolventov VŠ
znalosť základných nástrojov kvality výhodou (8D, Ishikawa, PDCA, 5 WHY, atď.)
znalosť práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
komunikatívna znalosť NJ alebo AJ
schopnosť systémového myslenia, riešenia samostatných úloh, tímovej spolupráce, prezentačné zručnosti, komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť a dôkladnosť

Ponúkame:

Stabilné zázemie rodinnej firmy
Nadpriemerné finančné ohodnotenie
Špičkové technologické vybavenie
Moderné a čisté pracovné prostredie
Kvalitné zaškolenie v obore
Firemné benefity (25 dní dovolenky, ďalšie dva dni voľna na starostlivosť o dieťa do 15 rokov, príspevok na penzijné poistenie, závodná reštaurácia s dotovaním stravovaním, zvýhodnené ubytovanie, ai.)

Mám záujem
ID: 3693191   Dátum zverejnenia: 13.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.100 EUR/ mesiac