Pracujte
v Rohde & Schwarz.
Čo si musíte priniesť?
Nadšenie! Všetko
ostatné nájdete u nás.
Koncern ROHDE & SCHWARZ patrí vďaka svojmu know-how, inovačnej sile a vysokej motivácií svojich zamestnancov ku svetovej špičke v oblasti bezdrôtovej komunikácie. Vyvíjame produkty budúcnosti pre potreby rýchlo rastúcich trhov zameraných na mobilné telefóny, vysielaciu techniku či digitálne televízne vysielanie.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. patří k největším zaměstnavatelům Juhočeského kraja s viac než pätnásťročnou tradíciou. Sme rodinnou firmou vyznávajúcou hodnoty ako sú tímový duch a kolegialita, a stále prijímame nových angažovaných pracovníkov. Nehrá rolu, či k nám prichádzate ako absolvent alebo ste už skúsený pracovník. U nás dostanete vždy potrebnú podporu a kvalitné zaškolenie.

Staňte sa čo najskôr posilou nášho vimperského závodu ako

Obsluha SMT osazovací linky

Náplň práce

  • doplňovanie materiálu
  • obsluha, zriaďovanie a nastavenie strojov
  • modifikácie a optimalizácie programov
  • vykonávanie bežnej údržby strojov
  • kontrola vyrobených dielov podľa výkresovej dokumentácie

Požadujeme:

  • vyučenie alebo stredná škola technického smeru
  • spoľahlivosť, zručnosť, pracovitosti, učenlivosť
  • znalosť čítaní technických výkresov

Ponúkame:

  • Stabilné zázemie rodinnej firmy
  • Nadpriemerné finančné ohodnotenie
  • Špičkové technologické vybavenie
  • Moderné a čisté pracovné prostredie
  • Kvalitné zaškolenie v obore
  • Firemné benefity (25 dní dovolenky, ďalšie dva dni voľna na starostlivosť o dieťa do 15 rokov, príspevok na penzijné poistenie, závodná reštaurácia s dotovaním stravovaním, zvýhodnené ubytovanie, ai.)

Mám záujem
ID: 3327969   Dátum zverejnenia: 6.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   810 EUR - 1380 EUR