Logo ROGAR Consulting s. r. o. (agentúra Selleriz)

Akvizičný obchodník/čka pre inovatívne firmy a startupy

ROGAR Consulting s. r. o. (agentúra Selleriz)

Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 900 EUR/mesiacfixná zložka závisí od skúseností + súčasťou mzdy je variabilná zložka. Konečná ponuka mesačnej mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

**Čo ťa čaká u nás?**
Chceš byť v centre diania a mať prst na pulze najnovších technológií? Pridaj sa k nám a spoznaj svet inovácií z prvej ruky! Od chatbotov, cez automatizáciu výroby, až po umelú inteligenciu. A to nie je všetko!

**Tvoje super schopnosti:**
- Oslovovať nových zákazníkov cez telefón, email a... áno, aj LinkedIn!
- Aktívne pracovať s nástrojmi ako Linkedin, CRM a inými cool tools.
- Prezentovať a vysvetľovať zákazníkom v online priestore, prečo sú naše riešenia top.
- Plniť (a prekonávať!) týždenné a mesačné ciele.
- Zúčasťňovať sa online stretnutí s našimi klientami a dávať im feedback.

**Čo ti ponúkame?**
- Školenia od top profesionálov.
- Neobmedzený prístup do online vzdelávacej platformy.
- Jeden deň v mesiaci len pre tvoje samovzdelávanie.
- "Krátke piatky" (pretože vieme, že všetci milujeme víkendy!).
- Možnosť home office-u, pretože občas je najlepšie pracovať v pyžame.
- A samozrejme, veľa zábavy, nových prepojení a skvelých skúseností!

**Čo by si mal/a vedieť?**
- Angličtina na úrovni B2.
- Znalosť Microsoft Office 365.
- Online prostredie vnímaš ako inšpirujúce miesto pre tvorbu a rast.
- A hlavne, chuť učiť sa a rásť!

**Kto sme?**
Sme tím nadšencov pre obchod. Nerobíme to len tak, ale preto, že nás baví vyhrávať a meniť hry. Riadime sa našim heslom, ktoré sa stalo našim merchom ≠NoLeadsNoDeals!
Medzi našich klientov patria top firmy a hľadáme nových kolegov, ktorí sú rovnako nadšení ako my!

Tak čo, pridáš sa k nám a spoločne zmeníme svet technológií?

P.S. Ak máš skúsenosť s predajom, super! Ak nie, nevadí. Hľadáme hlavne nadšenie a chuť učiť sa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Ak máš skúsenosť s predajom, super! Ak nie, nevadí. Hľadáme hlavne nadšenie a chuť učiť sa nové veci

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme tím nadšencov pre obchod. Nerobíme ho preto, že nás baví komunikovať ale preto, že nás baví vyhrávať, presviedčať, vyjednávať a tiež challengovať status quo zákazníkov. Medzi našich klientov patria firmy ako Vacuumlabs, MallGroup, Goodrequest, Daktela, Anasoft alebo LuigisBox. A pribúdajú ďaľší preto hľadáme nových kolegov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Diana Lokere
E-mail: poslať životopis
ID: 4672974  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac