Sales development representative pre inovatívne firmy a startupy

ROGAR Consulting s. r. o. (agentúra Selleriz)

Miesto práce
Práca z domu
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 800 EUR/mesiacfixná zložka závisí od skúseností + súčasťou mzdy je variabilná zložka v pomere 70%fix + 30% bonusy. Dľa výkonu a seniority je možné presiahnuť maximum uvedenej sumy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oslovovať nových zákazníkov - cold calling a cold messaging
- aktívne pracovať s nástrojmi ako Linkedin, CRM a iné moderné nástoje pre obchod
- identifikovanie potrieb potenciálnych zákazníkov
- prezentovanie a edukácia zákazníkov o benefitoch našich riešení
- plniť aj prepĺňať týždenné a mesačné ciele (počet aktivít, oslovených firiem, dohodnutých stretnutí...)
- komunikovať s našimi partnermi a poskytovať im feedback z trhu, ktorý získaš pri komunikácii s potenciálnymi zákazníkmi
- vytvárať kontakty s kľúčovými osobami – manažérmi a riaditeľmi vo firmách

- profesionálny a osobnostný rast zabezpečený profesionálmi (Sales development representative je "entry level" pozícia do sveta obchodu, na ktorej sa naučíš alebo môžeš rozvíjať rôzne predajno - komunikačné zručnosti od prezentovania, zvládania námietok alebo social sellingu.)
- neobmedzený prístup do online vzdelávacej platformy
- jeden deň v mesiaci dedikovaný samovzdelávaniu ľubovoľne zvoleným spôsobom
- "krátke piatky"
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť home office-u (práce z domu) niekoľko dní v týždni
- získanie prehľadu a know-how zo sveta business-u

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreativita a zvedavosť
- odhodlanosť a priebojnosť
- pozitívne nastavenie voči zmenám
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- skúsenosť v oblasti obchodu prip. telemarketingu výhodou avšak nie podmienkou

Sme tím nadšencov pre obchod. Nerobíme ho preto, že nás baví komunikovať ale preto, že nás baví vyhrávať, presviedčať, vyjednávať a tiež challengovať status quo zákazníkov. Medzi našich klientov patria firmy ako Vacuumlabs, MallGroup, Goodrequest, Daktela, Anasoft alebo LuigisBox. A pribúdajú ďaľší preto hľadáme nových kolegov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4012556  Dátum zverejnenia: 28.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac