Operátor/ka výroby

Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Nitre
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
902 - 1 152 EUR/mesiacHorná hranica mzdy je vrátane bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a šikovných operátorov/operátorky výroby

Popis práce:
- balenie výrobkov podľa výrobnej dokumentácie
- príprava pomocných výrobných zariadení v súlade s pracovnými postupmi
- príprava obalov podľa výrobnej dokumentácie
- príprava materiálu pre výrobu
- obsluha jednoduchých technických zariadení
- kontrola kvality výrobku, meranie výrobkov a evidencia meraní do príslušnej dokumentácie
- zaznamenávanie výrobných údajov – elektronický zber údajov
- dodržiavanie 5S na pracovisku

Spoločnosť Roffelsen Plastics Slovakia s.r.o. plánuje sťahovanie spoločnosti v septembri 2024 do obce Ivanka pri Nitre. Do tej doby je miesto výkonu práce v Šuranoch, Nitrianska 59.

  • Minimálna celková nástupná mzda vrátane bonusov od 1152€, po skúšobnej dobe navýšenie na 1235€
  • Vianočný bonus 25% z hrubej mzdy vyplácaný v novembrovej výplate
  • Cestovný bonus - príspevok na dopravu
  • Dotované nápoje, káva, bagety a pochutiny - 10€/mesiac
  • Príspevok zamestnanca na obed iba 1 eur
  • Práca na 3 zmeny Po-Pia, voľné víkendy

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru a pozvania na osobný pohovor .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota vzdelávať sa
- schopnosť samostatne pracovať a učiť sa
- ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovedný prístup k práci

Roffelsen Plastics Slovakia je holandská rodinná firma, ktorá sa špecializuje v plastovej extrúzii, výrobe poplastovaných šnúr, colných lán, profilov a PVC kordov. (http://www.roffelsen.com/?lang=sk)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Surová Ďuriková
Tel.: +421918786463
E-mail: poslať životopis
ID: 4703993  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 902 EUR/mesiac