Nákupca

Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nákup priameho materiálu do výroby, operatívu, testovanie a vzorkovanie
• Denná kontrola stavu zásob, regulácia, doplňovanie
• Vytváranie nákupných stratégií s ohľadom na stavy zásob, ceny, celkové objemy
• Vyhľadávanie, výber a hodnotenie existujúcich a nových dodávateľov
• Vyhodnocovanie cenových ponúk, vyjednávanie zmluvných a cenových podmienok
• Príprava, vytváranie a zasielanie objednávok
• Sledovanie dodržiavania dodacích lehôt, sledovanie preventívne akcie pre dodržanie
• Zabezpečenie dodávok v požadovanej kvalite a čase
• Štandardizácia nakupovaných materiálov, minimalizovanie zásob
• Uzatváranie dohôd o objemoch
• Riešenie reklamácií s dodávateľmi v spolupráci s oddelením kvality
• Optimalizácia nákladov
• Práca s interným systémom MS Navision, update údajov týkajúcich sa cien a podmienok dodania
• Komunikácia s výrobným oddelením, plánovaním, logistikou a inými oddeleniami
• Tvorba artiklov a správa master dát v ERP systéme

• práca na hlavný pracovný pomer, 1. zmena, 8.00-16,30
• príplatky za nadčasy, soboty, nedele
• vianočný príspevok, vianočný balík, mikulášsky balík
• nápoje, káva dotovaná zamestnávateľom
• stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
• zaškolenie
• príjemný kolektív

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kľúčové podmienky na pozíciu. V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie na technickej strednej škole alebo univerzite

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Navision - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Minimálne 3 roky skúseností v nákupe vo výrobnej spoločnosti (strojársky priemysel, chemický priemysel )
• Skúsenosť s vyjednávaním podmienok s dodávateľmi
• Skúsenosť s prácou v ERP systéme
• Silné komunikačné zručnosti
• Organizačné schopnosti a logické myslenie

Roffelsen Plastics Slovakia je holandská rodinná firma, ktorá sa špecializuje v plastovej extrúzii, výrobe poplastovaných šnúr, colných lán, profilov a PVC kordov. (http://www.roffelsen.com/?lang=sk)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3671336  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac