Elektrikár - elektroúdržbár

Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 59, 942 01 Šurany
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 360 EUR/mesiacod 1.200 Eur základná mzda + 100 Eur variabilná zložka + 60 Eur dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výkon operatívnej, preventívnej a prediktívnej údržby
• realizácia plánu údržby, údržba elektrických častí strojov a zariadení
• kontrola prevádzky zariadení, zabezpečenie bezporuchového chodu zariadení
• úpravy, nastavovanie zariadení v súlade s dokumentáciou technických zariadení
• riešenie elektrikárskych a mechanických problémov vo výrobe
• záznamy o vykonanej údržbe

- práca na hlavný pracovný pomer, 2. zmeny
- príplatky za nadčasy, soboty, nedele
- vianočný príspevok, vianočný balík, mikulášsky balík
- nápoje, káva dotovaná zamestnávateľom
- stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Roffelsen Plastics Slovakia, Šurany
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kľúčové podmienky na pozíciu. V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, údržbár, elektronik, elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť
technická gramotnosť
spoľahlivosť
manuálna zručnosť
vyhláška § 21
obsluha VZV výhodou

Roffelsen Plastics Slovakia je holandská rodinná firma, ktorá sa špecializuje v plastovej extrúzii, výrobe poplastovaných šnúr, colných lán, profilov a PVC kordov. (http://www.roffelsen.com/?lang=sk)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3667830  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 360 EUR/mesiacod 1.200 Eur základná mzda + 100 Eur variabilná zložka + 60 Eur dochádzkový bonus