1 000 - 1 190 EUR

Majster výroby

Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 59, 942 01 Šurany
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia a riadenie výrobného procesu pracovnej zmeny pre spracovanie a recykláciu PVC
Riadenie a zadávanie práce výrobným robotníkom
Kontrola dodržiavania dohodnutých postupov operátorov
Kontrola plnenia výkonových noriem a zadávanie návrhov na riešenie problémov s plnením výkonových noriem
Kontrola činnosti pracovníkov podľa platných pracovných postupov, dodržiavanie technologickej disciplíny
Sledovanie dodávok, kvality produkcie, registrovanie vyrobeného množstva
Postupovať vo všetkých činnostiach výrobného procesu podľa platných pracovných postupov
Zodpovedá za dodržiavanie BOZP, PO a poriadku na pracovisku
Zodpovedá za správne vykonávanie výrobných operácií, ich evidenciu, správnu identifikáciu a spätnú identifikáciu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.000 Eur základná mzda + 100 Eur variabilná zložka + 90 Eur príplatok za riziko hluku

- práca na hlavný pracovný pomer, 1. zmena
- príplatok za rizikové pracovisko do výšky 90 euro
- príspevok do 3.dôchodkového piliera
- príplatky za nadčasy, soboty, nedele
- stravné lístky za poobednú a nočnú zmenu, stravná karta
- vianočný príspevok, vianočný balík, mikulášsky balík
- nápoje, káva dotovaná zamestnávateľom
- stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Roffelsen Plastics Slovakia, Šurany
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kľúčové podmienky na pozíciu. V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredné odborné strojárske alebo elektrotechnické

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3

znalosť v oblasti ISO 9001,Lean, 5S
normovanie a plánovanie
efektívna práca a zručnosť riešiť problémy
vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
strategické, racionálne myslenie
organizačné schopnosti
schopnosť kontrolovať
odolnosť voči stresu a asertivita
zodpovednosť a disciplinovanosť
obsluha VZV nutná, platný preukaz obsluhy VZV

The company has proudly borne the Roffelsen name since 1976. The company has been handed from father to son, following the same recipe: “Always offer quality, reliability and flexibility.” Three core values that have been followed for three generations; in addition to the family ties, they make up the DNA of the company.
Roffelsen Plastics started with the production of clothes line cables. It was, and still is, the company’s main product. But the entrepreneurship of the family members ensured that the wider product range has grown extensively, and the constant drive for innovative developments continues to grow.
But it is not just the range that they are trying to grow, Roffelsen Plastics is also striving to increase its knowledge, experience, and natural customer base. This healthy, business approach has bought the company to its proud position of leading manufacturer of plastic products and specialist in extrusion technology. (see www.roffelsen.com) for more details.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Nitrianska 59
942 01 Šurany

Kontakt

ID: 3643321   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.000 Eur základná mzda + 100 Eur variabilná zložka + 90 Eur príplatok za riziko hluku