780 - 1 000 EUR

Operátor výroby recyklačná linka

Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 59, 942 01 Šurany
Termín nástupu
2.9.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a šikovných operátorov / operátorky výroby - obsluha strojov na recykláciu a separáciu PVC,na hlavný pracovný pomer, práca na 3 zmeny pondelok - piatok. Práca vhodná aj pre ženy.
Popis práce:
- výroba podľa príkazu do výroby, triedenie materiálu
- kontrola produkčných príkazov
- kontrola a separácia materiálov, váženie, skladovanie
- nastavovanie a zriaďovanie stroja
- prípadná obsluha VZV vítaná

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 650 euro podľa skúseností, variabilná zložka 100 euro, dochádzka 80 euro, rizikový príplatok do 90 euro, stravné lístky

- práca na hlavný pracovný pomer
- základná nástupná mzda podľa skúseností od 650 euro v hrubom
- mesačné bonus 100 euro
- dochádzkový bonus 80 euro
- príplatok za rizikové pracovisko do výšky 90 euro
- príspevok do 3.dôchodkového piliera
- stravné lístky za poobednú a nočnú zmenu, stravná karta
- vianočný príspevok, vianočný balík, mikulášsky balík
- nápoje, káva na pracovisku dotovaná zamestnávateľom
- stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- spoľahlivosť

Roffelsen Plastics Slovakia je holandská rodinná firma, ktorá sa špecializuje v plastovej extrúzii, výrobe poplastovaných šnúr, colných lán, profilov a PVC kordov. (http://www.roffelsen.com/?lang=sk)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Nitrianska 59
942 01 Šurany

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Mikušová
Tel.: +421356507780
E-mail: poslať životopis
ID: 3637657   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650 euro podľa skúseností, variabilná zložka 100 euro, dochádzka 80 euro, rizikový príplatok do 90 euro, stravné lístky