Operátor výroby recyklačná linka

Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 59, 942 01 Šurany
Termín nástupu
ihneď
od 650 euro podľa skúseností, variabilná zložka 100 euro, dochádzka 80 euro, rizikový príplatok do 90 euro, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a šikovných operátorov / operátorky výroby - obsluha strojov na recykláciu a separáciu PVC,na hlavný pracovný pomer, práca na 3 zmeny pondelok - piatok. Práca vhodná aj pre ženy.
Popis práce:
- výroba podľa príkazu do výroby, triedenie materiálu
- kontrola produkčných príkazov
- kontrola a separácia materiálov, váženie, skladovanie
- nastavovanie a zriaďovanie stroja
- prípadná obsluha VZV vítaná

- práca na hlavný pracovný pomer
- základná nástupná mzda podľa skúseností od 650 euro v hrubom
- mesačné bonus 100 euro
- dochádzkový bonus 80 euro
- príplatok za rizikové pracovisko do výšky 90 euro
- príspevok do 3.dôchodkového piliera
- príplatky za nadčasy, soboty, nedele
- stravné lístky za poobednú a nočnú zmenu, stravná karta
- vianočný príspevok, vianočný balík, mikulášsky balík
- nápoje, káva dotovaná zamestnávateľom
- stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- spoľahlivosť

Roffelsen Plastics Slovakia je holandská rodinná firma, ktorá sa špecializuje v plastovej extrúzii, výrobe poplastovaných šnúr, colných lán, profilov a PVC kordov. (http://www.roffelsen.com/?lang=sk)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3541265  Dátum zverejnenia: 20.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 euro podľa skúseností, variabilná zložka 100 euro, dochádzka 80 euro, rizikový príplatok do 90 euro, stravné lístky